Menu

poród

hej to nie jest raczej pytanie ale bardzo chciałabym sie pochwalić ze 07.07.2009 urodziłam zdrową ważacż 3150 gram córeczkę Laurę przez cesarskie cięcie,dlatego chciałabym wiedzieć jak wy mamusie przechodziłyscie cesarkę jak dochodziłyście do siebie i czy długo ten brzuch jeszcze bedzie bolał?

ilona2504
 849  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

poród

Odpowiedzi

paulaa
gratulacje ja po cesarce doszłam do siebie bardzo szybko a brzuch przestał boleć po około 2 tyg a nawet i krócej jeszcze raz gratuluje (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) jak będziesz miala jakieś jeszcze pytania jest grupa cesarskie cięcie (prezent)
lolita
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Gratuluje i duzo zdrowka dla coreczki i mamusi!!!
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ja po cesarce bylam zdana praktycznie tylko na siebie,z dwojka dzieci w domu,musialam robic wszystko jak wczesniej.....rana bolala mnie tak dosyc z 4 tygodnie.Ale kazdy jest inny-ja na poczatku bralam tabletki przeciwbolowe a kuzynka nie brala kompletnie nic,zadnej tabletki i bylo ok...kazdy organizm inny
sylamartynka
Treść została zablokowana przez zespół
izka84
Gratuluje (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Życze dużo zdrówka (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
ilona2504
DZIĘKUJĘ MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Anita21
gratuluje!!! ja po cc ok 2tygodnie dochodzilam do siebie bo mnie bolalo batdzo ale naszczescie szybko przestalo!!! gratuluje coreczki!!!
Paulinka1701
gratulacje (kwiatek)
Martuska
gratuluję Mamuni i Córuni :*
frezja8
gratuluje(kwiatek)(prezent) i zycze. powodzenia w wychowywaniu .
daryjka87poznan
Gratulacje i duzo zdróweczka dla was (prezent)(prezent)(prezent)
Nicoletta
gratulacje!
(cukierek)(cukierek)(cukierek)
jola75
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
megil
Gratuluję dumnej mamusi!!! zdrówka dla WAS.
darklina
gratulacje(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
joanna21022
Gratulacje (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Ja po cesarce szybko doszlam do siebie rana chyba mnie bolala z jakies nie cale dwa tygodnie ale kazdy inaczej znosi bol(prezent)(prezent)(prezent) jeszzcze raz gratuluje coreczki (prezent)(prezent)
33anna
Gratulacje!!!! Dużo zdrówka Wam życzę!!!(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.