Menu

porod

(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) witajcie zastanawiam się jak to było u was ile czasu trwały wasze porody czy bardzo mocno sie na męczyłyście ?? ja rodziłam naturalnie same bolę miałam 4 i pól godz a sam poród trwał 25 min (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

karolcia514
 633  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Partnerstwo i Rodzina pord

Odpowiedzi

mala21
15 godzin od odejścia wód, jakieś 12 skurczy, dryga faza godzinę
daryjka87poznan
Moj porod trwał prawie 8 godzin.
natuuusia19
ja tam bardzo szybko:):) od odejscia wod do wyjecia wiki 2 godz razem z dojazdem hehe:) tyle, ze ja przez cesarke:):) najepszebylo to, ze znieczulenie jescze nie zaczelo dzialac a juz zaczeli mnie kroic;/ nio ale czas byl bardzo wazny:):) przy takim odejsciu lozyska przezywa tylko 5% dzieci:):) wiki sie w nich zalapala:):):)
myszka838383
9 godz od odejścia wód
maja1482
też rodziłam naturalnie, bez znieczulenia, od pierwszego skurczu do pojawienia się mojej córy na świecie 4godz 20 min:) z czego w szpitalu byłam dopiero 30 minut przed finałem:)) zobaczymy jak będzie teraz:)))
MaLaCzarna
15 minut od odejścia wód.
Adrian
(kwiatek)(kwiatek) ostatni moj porod trwal tylko 10 minut:)
tlolek
oba porody po 5 godz...
pierwszy pełen luz naturalnie i bez znieczulenia ale tak rodzić moge co miesiąc
drugi poród już gorzej bo "na sucho" oksytocyna nie działała, wody odeszły w b.dużej ilości, nieskrócona szyjka i do tego twarda...no i Młoda zrobiła sobie podwójny szaliczek z pępowiny więc się co chwile cofała ...
Anciacia
rodziłam naturalnie, od odejścia wód 7:45h , druga część 45 minut. Bolało bardzo, bardzo
renata29
Jestem stworzona do porodów,mogę rodzić w czynie społecznym(grins) Za pierwszym razem to było jakieś 3,5 godziny a sam poród to ze 3 skurcze parte,dosłownie chwila,drugi raz wszystko trwało 1,40 h,ledwo do szpitala zdążyłam
stokrotka30
Oba moje porody,zaczęły się nie od jakiś bóli,czy skórczy ,tylko takie dziwne uczucie jak przy miesiączce,pierwszy (od momentu pojawienia się w szpitalu)-2 i pól godziny,drugi poród-50 min.EXPRES!!(grins)
monikarogalska2
miałam wywoływany, od podania kroplówki od razu zaczęły się skurcze, w sumie rodziłam 5 godzin. Nie byłoby aż tak źle jak się tego spodziewałam, gdyby nie masaż szyjki macicy..do dziś mam ciary jak sobie przypomnę.
racjooleq
gdyby liczyć od pierwszego skurczu to 20 h, o odejścia wód 45 min, parte 5 minut, od przyjazdu do szpitala 6h.
3 parte z czego jeden spalony bo zamiast się zaprzeć wydmuchałam powietrze:D

Także też mogę rodzić w czynie społecznym:)
JUSTYNAKO
Mój poród trwał ok 8 godzin, z czego 7 to kazali mi spacerować żeby rozwarcie się powiększyło ale poszło tylko o 3 cm.W końcu podali mi oxytocyne i dopiero akcja ruszyła.3 skurcze parte i mała była na świecie.Tak więc 2 faza porodu to może z 10 min.Bóle miałam jak przy okresie albo nawet słabsze.Mogę rodzić codziennie.
niedziela
1 skurcze w niedzielę koło 21, Majka urodziła się we wtorek o 9 rano..Poród naturalny bez nieczulenia..W sumie to od 1 skurczu jedyne co dostasłam to 2 nospy..Bolała bardzo. Na samej porodówce to ok godziny.
rozowa82
12 godzin i 40 minut, ostatnia faza 40 minut.....
kasiam146
1 faza 4 godzinki a druga pare minutek i po wszystkim
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.