Menu

poród?

cześć dziewczyny(kwiatek) czuję od wczoraj ból w kroczu tak jakby zakwasy i do tego bolą mnie krzyże, zła chodzę taka że bez kija nie podchodź!brzuch mi się obniżył bo do kibelka latam co trochę i jak zrobię siku to czuję nacisk, taki jakby napieranie!
wiem, że każda ma inaczej ale boje się ze to może świadczyć o tym ze niedługo urodzę!brzuch mi się też napina w ciągu dnia trochę boleśnie i wcale by mi to nie przeszkadzało jakbym urodziła gdyby nie fakt że to 34tydzień!biorę cały czas no-spe forte luteine i fenoterol ale mimo to mam takie objawy!na ostatniej wizycie lekarz stwierdził ze dziecko wymiarami wychodzi na 3tyg starsze ale mimo wszystko się boję!
trochę nagmatwałam ale może któraś z was miała takie swoje intuicyjne przeczucia i to się sprawdziło?a może to tylko takie moje schizy co?

zosian
 763  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród objawy

Odpowiedzi

agnese32
lepiej byloby dla Ciebie jeszcze odczekac 4 tyg jesli nie masz boli co 5 min lub wody Ci nie odeszly to jeszcze nie staraj sie lezec (kwiatek)
kinia87
jak już to będzie ten moment porodu to nie przeoczysz tego;)Na pewno będziesz wiedziała że to już.Tak jak pisze agnese32 póki wody nie odeszły no i regularnych skurczy nie masz to jeszcze nie poród.Odpoczywaj jak najwięcej:)
MiJa
jak lekarz mów ,że dziecko wygląda na 3 tyg starsze to może masz źle obliczoną datę porodu? Może to już 37 tydzień...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.