Menu

poród w Matce Polce w Łodzi

j. w. rodziła któraś tam naturalnie?

Tuptolek
 557  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Partnerstwo i Rodzina poród

Odpowiedzi

czekoladka22
Nie rodziłam ale tam mają specjalistyczny sprzęt dla wcześniaków :]
Miałam tam operacje (ratowaliśmy tam maluszki) jak byłam w 6 miesiącu
anulka2281
Miałam tam cesarskie cięcie. Dzidziuś miał wytrzewienie jelit więc niezbędna była specjalistyczna opieka. Sam oddział położniczy wspominam nie najlepiej, ale oddział neonatologii jest tam na najwyższym poziomie. Dzięki wspaniałej opiece lekarzy i cudownych położnych Lilunia bardzo szybko doszła do siebie. Warto było przemierzyć pół Polski żeby w końcu zabrać do domu zdrowego dzidziusia:)
Tuptolek
anulka dzięki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Tuptolek
anulka w którym tygodniu miałaś cc?
anulka2281
Kochana cesarskie cięcie miałam w 34 tc.
czekoladka22
no ja niestety nie miałam tyle szczęścia bo przypuszczam jak bym tam zaczęła rodzić to by chłopcy żyli no ale to jest takie gdybanie :] urodziłam dwa tygodnie później :(
Tuptolek
Ale że co czekoladka, że jakbyś zaczęła rodzić w Matce Polce? W sumie to jadne, że wyiorę tamten szpital skoro na oddziale napisali mi takie wskazanie to nie będę ryzykować, ale boję się porodu tam bo oczywiście mnóstwo " życzliwych" osób opowiada mi historie wbrew mojej woli
czekoladka22
No jak bym tam po tej operacji jak leżałam zaczęłabym rodzić to przypuszczam że maluszki by tam uratowali a u mnie w szpitalu sie patrzyli jak umierają !
Tylko że to było 5 lat temu teraz już nawet u nas mają specjalne inkubatory itd. teraz to nawet do nas przyjeżdżają dziewczyny z daleka żeby dzieci uratowali albo żeby u nas urodzić bo tu jest sprzęt itd.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.