Menu

Poród w Poznaniu na Lutyckiej

Hej kobietki czy rodziłyście może w ostatnim czasie na Lutyckiej w Poznaniu? Ja rodziłam tam 13 i 5 lat temu , na grudzień mam termin i też planuję tam urodzić , jest ok ? czy może nie bardzo .Proszę o opinie. z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie mamy.

dusia74
 444  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

poród poznan

Odpowiedzi

sara7777
Witaj! Jestem z Poznania,rodziłam na Lutyckiej dwa razy.Oba porody i cała reszta wspominam dobrze, opieka była w porządku, sympatyczne pielęgniarki ,naprawdę na nic nie mogę narzekać.Mąż może być obecny przy porodzie (nie ma opłaty.)Ten szpital jest dobry m.in.dlatego,że w razie konieczności dłuższego pobytu po porodzie, matka może leżeć w szpitalu razem z dzieckim.Moja córka miała żółtaczkę to wszystkie 8 dni z nią mogłam być.Ogólnie jest tam nadal ok - tak ja wspominam.Rodziłam tam synka 4 lata temu i córkę w zeszłym roku więc w miarę aktualne inf myślę.Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego rozwiązania!
daryjka87poznan
Ja rodziłam w grudniu 2008 roku i jestem zadowolona z opieki tam. Jezeli bedzie mi dana druga ciaza napewno znowu bede tam rodziła tym bardziej ze poród rodzinny tam nic nie kosztuje a w innych szpitalach musisz za to niestety bulic.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.