Menu

poronienie?

Dziewczyny poradzcie bo nie wiem co mysleć. Byłam 15 .07 na usg i okazało sie że jestem w ciazy, dzidizuś żył tylko był malutki bo miesiaczki nie miłam od 12 tygodni a on wyglądał na 6 , lekarka nie straszyła mnie miła dziwną minę , kazał aza tydzień powtórzyc badanie. wczoraj powtórzyłam okazało sie że dzidziuś ma nadal 6 tygodni, nie urósł i nie widać czynnosci serca, mam w poniedziałek iśc na zabieg. Czy mogę sie jeszcze łudizć że wszystko bedzie dobrze?

agasio
 1036  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża poronienie

Odpowiedzi

Remedios
może sprawdź to jeszcze u innego lekarza? Też życzę żeby wszystko było dobrze
Anita21
niewiem co ci napisac(pout) ale zycze jak naj lepiej!!
Paulinka1701
(smutna)(smutna)
malgosia
bardzo mi przykro. Chyba nie ma możliwości by USG nie wykazało pracy serca... Przed zabiegiem jeszcze na pewno powtórzą USG, ale chyba musisz nastawić się na najgorsze(placze)(placze)(placze)
Ściskam mocno, trzymaj się dzielnie.
lusia82
musisz przygotowac sie na wszystko ale ja trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze trzymaj sie
agasio
Dzięki dziewczyny, mąż mi to tez powtarza, żebym sie nie zamartwiała i nie robiła sobie zbędnych nadziei, ale wiecie jak to jest, tonący i brzytwy sie chwyta.(placze)
Anita21
oj kochaniutka!!! trzymam kciuki(cukierek)(cukierek)(cukierek)
nikap75
Kochana koniecznie skonsultuj to z innym lekarzem!! Znam kilka przypadków gdzie lekarze mówili że z jakiegoś powodu trzeba usunąć ciążę np. że płód się nie rozwija a urodziły sie śliczne i ZDROWE dzieci! Trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze, bądź dobrej myśli.
tlolek
skonsultuj sie z innym.....
paulaa
przykro mi bardzo trzymaj się (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
StepByStep
Miałam przyjaciółkę w podobnej sytuacji.... Jest to bardzo trudna i ciężka decyzja do podjęcia... Niestety przykro mi to mówić, ale nie rób sobie większych nadziei. Oczywiście możesz się udać na kontrolę do drugiego lekarza....

Trzymaj się dzielnie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
agasio
Dzieki za rady, pocieszenia. Juz jestem po zabiegu, niestety nie udało sie uratowac dzidzi(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.