Menu

Poronienie

Jak już wiecie poroniłam parę dni temu . W 10 tygodniu na szczęście obyło się bez "czyszczenia''. Chciałam spytać doświadczone mamy jak długo"powinnam " krwawić . Bo ja tylko leciutko plamię nie wiem czy to naturalne , czy cos jednak jest nie tak . A po poprzednim łyżeczkowaniu wolałam nie wychodzić z domu tak się ze mnie lało . A ból był okropny . Proszę o poradę , Bo co prawda lekarz wszystko mówił ale jakoś nie umiałam się na tym skupić . I po jakim czasie dostałyście normalnego okresu ?????

lola86
 3697  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie poronienie

Odpowiedzi

niki30041988
o kurcze(placze)(placze)(placze)(placze) bardzo mocno wspołczuje, najlepiej bedzie jak zadzwonisz do lekarza i zapytasz sie go czy wszystko jest wporzadku, albo idz na wizyte. Trzymaj sie kochana(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
piasekpustyni
przykro mi Kochana, nie wiem co powiedzieć... trzymajcie się dzielnie(prezent)
daryjka87poznan
Przykro mi kochana (kwiatek)
Asiaczek21
Współczuję Ci bardzo :(
ja po łyżeczkowaniu krwawiłam nie cały tydzień i nie mocno....
miesiączkę dostałam zaraz miesiąc po zabiegu i miałam bardziej obfitą niż normalnie....
trzymaj się i jeszcze raz współczuje Ci (pout)
korek221
Tak mi przykro(placze) Trzymaj się Kochana(prezent)(prezent)
joasik31
Kochana bardzo współczuję
Ja po łyżeczkowaniu krwawiłam bardzo delikatnie i tak ok. tygodnia. Miesiączkę dostałam miesiąc po łyżeczkowaniu. A teraz jestem już w 30tygodniu ciąży, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie. Trzymam kciuki:)
Inez22
Ja miałam łyżeczkowanie, i od razu po zabiegu przestałam krwawić. Poroniłam samoistnie ale prawie się wykrwawiłam przez noc. więc rano trafiłam nieprzytomna do szpitala. przykro mi. to takie trudne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.