Menu

poronienie i ciąża...

witam mam pytanie nie całe dwa miesiące temu poroniłam,lekarz powiedział że jeżeli czujemy się na siłach fizycznych i psychicznych to po pierwszej miesiączce możemy na nowo próbować...ale mąż obawia się że znów mogę poronić...czy któraś z was też miała taką sytuację ??
jak mogę mu przetłumaczyć że jeżeli pierwsze ciążę poroniłam to nie oznacza że z kolejnymi też tak się może zdarzyć??
z góry dziękuję za odpowiedzi i rady...

Asiaczek21
 827  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża poronienie

Odpowiedzi

monikarogalska2
Moja przyjaciółka poroniła w 12 tyg ciąży, po ok pół roku zaczęła starać się o kolejne dziecko( zalecenie lekarza) i udało się! dziś Oskarek ma 2,5 roku i w marcu będzie mieć rodzeństwo(grins). Więc jeśli czujesz się na siłach to do dzieła...mam nadzieję że wkrótce doczekasz się dzieciaczka(kwiatek)
Ada3610
moja koleżanka poroniła pierwsza ciąże, zaraz w druga zaszła i urodziła synka. Po 5 latach chcieli mieć 2 dziecko i tez poroniła i odrazu zaszła w kolejna ciąże i urodziła synka
Beki
Daj czas mężowi?! To też człowiek..i emocje jakieś tam ma.
czekoladka22
moja koleżanka bzykała się z kim popadnie i z każdym jak potem się okazywało była 2razy w ciąży i poroniła bo się kłóciła z koleżankami i te jak ją popychały tak po upadku ona traciła przytomność i koniec ciąży przynajmniej tak mi opowiadała ale to już jej głupota i tak podobno 3 dzieci nie wiem jak można tak o siebie nie dbać niektóre młode kobiety nie wiedzą chyba co to znaczy życie ... ale teraz w końcu zmądrzała i ma dziecko zdrowe chyba ponad rok nie wiem bo zerwałam z nią kontakt po tych głupotach co ona wyprawiała..
KIciula
ja poronilam w lutym,a w kwietniu znow zaszlam w ciaze
dzikakobieta
daj swojemu mezczyznie dojsc do siebie on tez jakby niebylo stracil te dziedzko,faceci inaczej przezywaja bol.Daj mu odpoczac psychicznie i nic na sile.On tez sie musi pozbierac.Sami wyczujecie razem kiedy jestescie obydwoje gotowi;)
szybki2303
Ja pierwszą ciąże poroniłam.Odczekaliśmy 6 miesięcy ,a w 7 miesiącu po poronieniu zaszłam w ciąże .Dziś mamy wspaniałego 2 letniego synka Kacperka. To kiedy kobieta decyduje się na kolejną ciąże po poronieniu zależy tylko od niej i jej partnera.Jedne są na tyle silne psychicznie i fizycznie ,że decydują się od razu inne troszkę później.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.