Menu

Portal Netmama

Dziewczyny tak się zastanawiam co na to wasi mężowie/partnerzy że przesiadujecie na Nnetmamie denerwują się czy nic nie mówią. Mój mąż nie jest szczególnie zachwycony tym że sobie chwilkę poklikam. A jak jest to w Waszym przypadku???

iwona1985
 663  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina portal partner netmama mąż

Odpowiedzi

rudaaga
Ja jeszcze niewiem,narazie to buszowałam tu jak go niebyło.Ale widzę,że kuka mi przez ramie na jakie strony wchodzę...(smiech)
jolkabt
Mój tylko pyta-dziś też jakieś zabawne pytanie na NM? ( po ostatnich gwiazdach...)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
iwona1985
mój mąż właśnie śpi tak samo jak córeczka
ANAHANA84
a mój lubi czasem poczytać różne pytania i odpowiedzi do nich bo jak twierdzi zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego od doświadczonych Mam...my jeszcze nie mamy dzieci więc każda informacja jest "cenna".Często jest tak że siadamy we dwoje przed komputerem(zwłaszcza jak jest temat"jak zajść w ciążę")i uczymy się tego co umknęło nam w szkole(smiech)(smiech)(smiech)
Paulinka1701
nic nie mówi sam siedzi na swoich stronach grach ...to czemu ma mi bronić (grins)
flame123
mój coś tam brzęczy, ale udaję, że nie słyszę(smutna)
emiliab
A co ma mówić lepsze to niż żebym Mu brzęczała nad uchem. Z resztą nie siedzę tu 24h.
Kordelia
Zazwyczaj siedzę na netmamie jak go nie ma w domu(grins) żeby właśnie nie marudził. A po za tym to powinien być zadowolony że tu spędzam mój wolny czas a nie np. na jakichś portalach randkowych:)
aniula
moj ma alergie jak widzi Nm na monitorze.....to tez staram sie przy nim nie siedziec(krejzolka)(krejzolka)
mycha2706
No mój nie ma nic przeciwko:) ale zazwyczaj pisze jak jego nie ma , pozniej spedzamy czas razem... (grins)
Magdzik
Myślę podobnie, jak @asafi... Iwonko(kwiatek)(grins)
A poza tym nawet, gdy spędzamy z mężem czas w domu, to nie znaczy, że mamy nie odstępować się na krok... On też czasami woli poczytać książkę (historyczne to jego konik), więc czemu mam mu mieć to za złe?(nigdy) Niech sobie chłopina poczyta, ja posiedzę z Wami na NM(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.