Menu

Porządki przedświąteczne

Czy macie już za sobą porządki wiosenne? Czy czeka Was jeszcze zmiana garderoby w szafie, trzepanie dywanów i mycie okien?

Ania
 1447  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród

Odpowiedzi

33anna
U mnie jeszcze trochę roboty zostało..... myślę, że jutro skończę. Mój skarbik jest bardzo absorbujący,a większą część dnia jestem z nim sama. Tatuś i starszy braciszek wracają do domku wieczorem. Aaaa co tam? Aż takiego bajzlu nie mamy.
sque
Ja muszę tylko przejrzeć garderobę i buty i będzie wszystko zrobione. Sprzątam na bieżąco więc specjalnych porządków nie muszę robić.
AgaC
w ubiegłym tygodniu zrobiłam wiosenne porządeczki, a i tak co dnia latam ze szmatą...
artanis
Odgracam mieszkanie:) Ale garderoby nie wymieniam, chyba, że masz na myśli schowanie butów zimowych np. ;)
Kordelia
Wczoraj uporałam się z dwoma ostatnimi oknami,poprałam zimowe kurtki i pomyłam buty do schowania. A i tak sprzątam na bieżąco:)
Magdalennka
ja dzisiaj rano wygoniłam moich chłopów na dwór korzystając z tego że mąż ma na drugą zmianę i rozprawiłam się z podłogami i oknami :)
a tak to sprzątanie takie jak na codzień
mammma
a ja się pilnuję na bieżąco. jak bym miała cała chatę ogarnąć raz w roku to bym musiała sprzątać chyba siedem dni i siedem nocy. a kto by się dzieckiem zajął? no i mężusiem?
ankan
podziwiam osoby, które przy dwójce pociech(małych)maja posprzątane w domu i już czekają na święta!CHYBA JESTEM MAŁO ZORGANIZOWANA, ale od jutra mam wolne w pracy więc nadrobię zaległości-mam taką nadzieję:-)
irekzboralski
powiedzmy,że posprzątane:)
aneta1311
ja juz mam posprzatane :)
misiak7
my już posprzątane mamy
flame123
mlodamama12 i ankan - bardzo Wm dziękuję za te słowa! Myślałam, że już jestem sama :(
aniula
ja okna pomylam , popralam firany, dzieciom przeglad szafy zrobilam , zostaly mi bierzace porzadki no i moja szafa:)))ale nie szaleje, bez przesady...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.