Menu

Porządki przedświąteczne, a pomoc dzieci

Witam drogie netmamusie jak godzicie sprzątanie przedświąteczne z "pomocą" Waszych maluchów? i zajmowaniem się nimi Za 13 dni święta więc wzięłam się za sprzątanie mieszkania, ale przy rocznym dziecku które zaczyna chodzić to nie taka łatwa sprawa. Wszystko co miałam w ręku on też chciał mieć taki mały pomagier- odtłuszczacz to raczej nie jest odpowiednia zabawka dla dziecka i był płacz ciężko było go czymkolwiek innym zabawić , podobnie ze ściereczkami itp.

Mamusica2008
 636  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem sprzątanie dziecko

Odpowiedzi

moniajulitka
Ja mam podobnie.Mała ma 2 latka i wszystko chce robić to co ja.Ostatnio przy myciu okien ona chce robić psik psik i koniec.Najlepiej jak jest możliwość wygnania na spacerek z tatusiem hehe.A jak nie ma to musimy sobie radzić i wtedy robi to co ja.Tylko taka robota to nie robota,bo trzeba mieć oczy dookoła głowy:-)
zana23
moj maly to az pali sie do pomcy wiec daje mu zawsze jakas sciereczke i sprzata ze mna przynajmniej ma jakies zajecie no i porzadku sie uczy trzeba zaczynac od malego przyzwyczajac dziecko do pomocy w domu
irekzboralski
skąd ja to wszystko znam:))))Mikołaj ma 16 miesięcy więc jest wszędzie no i możecie sobie wyobrazić jak wyglądają nasze przedświąteczne porządki:))))
Kordelia
Ja też wzięłam się za przedświąteczne porządki,a przy moim 9miesięcznym raczkującym i bardzo ruchliwym maluchu ,to nie jest prosta sprawa. W kojcu nie chce siedzieć powyżej 15 minut tylko wędrować po całym domu i wszystko ruszać. Najwięcej udaje mi się zrobić,jak akurat mały łaskawie pójdzie spać:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.