Menu

Porządki Wielkanocne?

Jak tam u Was z porzadkami?Kiedy zaczynacie sprzatac przed Wielkanocą?Ja już po niedzieli zaczynam myć okna..jak pomyślę ile ich mam to chora sie robie.Na dole mam do mycia 14 okien w tym dwie pary drzwi balkonowych i u gory 10 okien i 3 pary drzwi normalnie szok.Może ktoś chetny do pomocy he he

Marta050709
 830  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród okna

Odpowiedzi

karolcia514
ja porządki zaczynam tydzień przed świętami :)
mala21
z tydzień przed posprzątam pewnie, bopotem może mały będzie w domku czy wcześniej się gdzieś wybierzemy, ale to raczej takie wiosenne porządki niż świąteczne.Cieplej to okna wypadałoby po zimie pomyć
kasiulka1985
ja dziś myłam okna ale na pewno jeszcze je umyję przed samymi świętami bo jeszcze czas trochę jest i zdążą się zabrudzić jeszcze. Ja sprzątam sobie na bieżąco więc nie będę miała za wiele do sprzątania. Co innego z wypiekami.
daryjka87poznan
Ja juz po mału zaczynam... kurde to ale Ty musisz miec wille jak byle okien masz (grins)(grins)(grins)
sara7777
zaczynam po weekendzie bo potem mogę nie mieć czasu
natuuusia19
lubie myc okna wiec moge pomoc hehehe:) ja sprzatam generalnie ok 2 tyg przed swietami. myje okna i firany zmieniam doslowine ok 2 dni przed. a ogolnie sprzatam/pogarniam codziennie
natuuusia19
lubie myc okna wiec moge pomoc hehehe:) ja sprzatam generalnie ok 2 tyg przed swietami. myje okna i firany zmieniam doslowine ok 2 dni przed. a ogolnie sprzatam/pogarniam codziennie
renata29
za tydzień,w przyszłym tygodniu mam gości to nabiorę siły przed porządkami :) a potem mama przypilnuje chłopaków a ja spokojnie wszystko wypucuję :)
agucha44444
ja w tym roku wyjezdzam na urlop w pierwszy dzien Swiat wiec porzadki przesune po urlopie
margolcia85
Ja sprzątam na bieżąco wiec wielkie świąteczne porządki są takimi jak co tydzień:) jedyne co to okna myję ale mam je tylko 3 w tym jedno balkonowe :) dlatego jeden dzień na okna mi wystarczy :)
jagoda30
jeśli się sprząta co tydzień dokładnie to nie trzeba rwać włosów z głowy przed świętami, a okna myje jak są brudne.Gdyby nie było świąt to nie było by sprzątanę?
rozowa82
sprzątam na bierzaco, teraz jak ciepło zabieram sie za ogródek...
goskapolak
Marta gdybym miała takie wielki dom do sprzątania to na bank wynajęłabym kogoś to sprzątania.
Ja sprzątam jak mam czas.Przed świętami raczej mi go brakuje.Wczoraj umyłam jedno balkonowe okno i sprzątnęłam balkon,tudzież posadziłam kwiatki.
ada410
Sprzątam na bieżąco, oczywiście domownicy mi w tym pomagają
MamaMaya
ja tam jestem w czarnej d.... hehehe za tydzien czeka mnie przprowadzka, tuż przed swietami pewnie skonczymy, ogolnie super sprawa wolałabym myć 14 okien niz ogarniac ten cały bałagan jaki pewnie powstanie (smutna)
Magdzik
Jutro biorę się za okna i z grubsza po kolei zacznę sprzątać, choć aż tak pucować nie muszę, bo niedawno robiłam generalne porządki;)
amalka
Sprzątam na bierząco a od mycia okien (i wyrzucania śmieci) jest u nas mój mąż (grins)
tlolek
sprzątam codziennie, okna myje średnio co 2 tyg (to samo z praniem firan) więc nie widze sensu w przedświątecznych porządkach.
Jedynie co to tuż przed świętami wypucuje samochód (jak już nie będzie używany w celach transportowych...)
Nula139
Nie robię świątecznych porządków,sprzątam na bieżąco.
Kordelia
Ja Ci nie pomogę, bo też mam dużo okien do umycia (grins) w sobotę zaczęłam i ze 2 tygodnie mi zejdzie z generalnymi porządkami i zaglądaniem w każdy kąt (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.