Menu

Posiadanie dziecka - dyskryminacja

Posiadanie dziecka okazuje się czasami problemem z punktu widzenia innych. Pary z małymi dziećmi często miewają problem na przykład z wynajęciem mieszkania. Jest to jawny przejaw dyskryminacji. Czy i Wam zdarzyły się kiedyś jakieś nieprzyjemności czy utrudnienia wynikające z faktu posiadania dziecka? Ciekawi jesteśmy waszych opinii.

Ania
 825  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko dyskryminacja

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nie, nie zdarzyło mi sie.
Madzika
a mnie tak niestety. gdy byłam jeszcze w ciąży szukaliśmy mieszkania do wynajęcia. jedna pani której mieszkanie oglądaliśmy już po wstępnej rozmowie telefonicznej, stwierdziła że musi się poważnie zastanowić czy chce parę z dzieckiem. i że zadzwoni tak za dwa dni jak przemyśli, nie zadzwoniła ;/ nie wiem co był za problem dla niej że w mieszkaniu będzie dziecko ale wyszło na dobre nam bo znaleźliśmy ładniejsze.
madziullka
MIałam raz takową sytuację ale nie jesli chodzi o wynajecie mieszkania. To wynajelismy bez problemu z dwojka dzieci. Ale.. wysiadając z autobusu często sie ludzie pchaja jakby mial im autobus odjechac. Raz wlazła na mnie(a wyjezdzalam wózkiem z autobusu i jeszcze ze starszym synem) stara baba( tak to okresle bo innego okreslenia na to nie ma) ja jej mowi dlaczego sie pani pcha z wózkiem wychodze. A ona bezczelnie ze nikt nie kazał mi tych dzieci robic...jakież było moje wku**** bo nie bylo to zdenerwowanie...zblugałam babe autobus stał. Stanelam w polowie wozkiem na chodniku. tak ja bluzgalam ze nie mialam pochamowan. Niestety sa ludzie i parapety i niekiedy my matki z dziecmi jestesmy dyskryminowane...ale przeciez kazdy z nas byl kiedys dzieckiem....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.