Menu

Posiłek i sok

Witajcie! Mam takie pytanie. Jeśli dajecie swoim pociechom np obiad czy śniadanie to podajecie od razu do tego kompot czy sok czy herbate?Bo ja przeczytałam że nie powinno się podawać dziecku ani osobom dorosłym napoju do posiłku, dopiero po posiłku można spożyć napój i ja też tak robię już od bardzo dawna.

klaudys
 738  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie posiłek

Odpowiedzi

renata29
nie pijemy w trakcie posiłku
daryjka87poznan
Zawsze daje po posiłku.
klaudys
Dziękuję! Przynajmniej nie jestem sama, zapytałam się bo moja teściowa wiecznie ma problem że nie daje mojemu synkowi pić do obiadu a powinnam i że ona by tak nie mogła i że synek powinien pić do obiady bo mu lepiej by było itp itd, już nie wiem jak mam jej wytłumaczyć to że nie powinno się pić w czasie posiłku...Wkurza mnie to czasami:(
justii34
Po posiłku herbatka hipp(kciuki)
Magdzik
Powinno się, czy nie powinno... każdy robi jak uważa i mu wygodnie(awve)
Panterka
My pijemy w trakcie posiłku.. Choć ja słyszałam, że powinno się pić przed posiłkiem(wow) a nie w trakcie ani po... Ale ja bym nie wytrzymała bez picia do końca posiłku..
mamapati
my w trakcie posiłku, mała tez w trakcie. Ja nie wytrzymała bym do końca posiłku
xkasiulax
Pijemy po posiłku.......nie w trakcie napoi żołądek woda herbatą czy czym kolwiek i nie zje tyle ile powinna
Magdzik
U mnie nie ma czegoś takiego, że córka powinna zjeść tyle i tyle... No przecież jej nie zmuszę do jedzenia, jak nie ma na więcej ochoty(wow) Współczuję tym dzieciom, które MUSZĄ zjeść tyle i tyle, a znam takie przypadki...(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.