Menu

Posiłki...

Kochane dziewczyny, powiedzcie mi ile razy w ciągu dnia i w jakich ilościach powinno pić mleko 8-miesięczne niemowlę? Moja córcia dostaje mleko średnio 3 razy dziennie i pije na raty po 125ml do 150, a nawet do 200ml. Poza tym normalnie zjada obiad, choć też nie zawsze ma ochotę i dostaje deserki typu danonek, kisiel, czy jabłuszko, itp. Na noc zdarza się jej wypić nawet do 250ml, a w nocy mimo to budzi się głodna z płaczem:( Nie wiem już co robić, bo wcześniej przesypiała całe noce. Doradźcie mi coś proszę...

Magdzik
 751  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

płakać dziecko sen pobudki w nocy

Odpowiedzi

Magdzik
Dodam jeszcze, że małej ząbki idą...(placze)
Magdzik
Na noc dostaje kaszkę(grins)
Magdzik
Próbowałam już wszystkiego(placze) Mleko z kleikiem, takie gęstsze, kaszkę Smaczny Sen... Moja teściowa każe mi dosypywać troszkę bułki tartej(wow) Pierwsze słyszę...(krejzolka) Może jednak spróbuję, jak piszesz, na godzinę przed snem dać jej jeszcze kaszkę, a potem mleko z kleikiem. Może w końcu pośpi trochę(spi) Bo dziś pobiła rekord i budziła się 3 razy(pout)
Magda79
Może zamiast jedzenia daj jej się napić u mnie to pomogło. I bez problemu dziecko usnęło (spi)(spi) Może i tobie to pomoże. (awve)(awve)
Magdzik
Dzięki za rady:) Spróbuję i zobaczę, czy zadziałają(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.