Menu

posiłki

ile razy w ciągu dnia powinno jeść 15- miesięczne dziecko.

mala21
 803  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

mala21
dodam, że np. dziś rano przed 9- dostał kaszkę mleczno ryżową (łyżeczką)
potem zjadł kanapeczkę z pastą jajeczną ze szczypiorkiem,
zupkę z makaronem, dwa danonki, może skusimy się jeszcze na jabłuszko, i po kąpieli butlę manny(ok. 300) w nocy zjada 180 mleka z kleikiem i ok 200 cherbatki
corcia
co najmniej chyba 5 razy jeśli ma ochote więcej to ja swojej nie zabraniam też ma 15 miesięcy i miesiąc temu ważyla 10 kg.
mala21
a jeszcze niedawno w dzien jadł mi 3 góra 4 razy i w nocy co 2-3 godziny, może poradzicie co mu jeszcze na chlebek dac, bo wędliny nie chcę, w koncu mięsko je, twarożek, jajko, a jakiś serek topiony już mogę?
corcia
ty tutaj nie wspominaj o danonkach i parówkach bo wojna będzie(glodna)
mala21
wommennn to co w zamian? Dodam że jogurty naturalne go przeczyszczają, dostał samego bez niczego ale jak zmieszam z owocami będzie podobnie
corcia
możesz dawać na chlebek już wszystko co będzie chciał ja daje ale moja nie chce jeść naj lepiej jej smakuje suchy
mala21
rybkę je na parze z marchewką i ziemniaczkami i bardzo smakuje
Magdzik
Danonki zawierają tłuszcz, a ser żółty to niby taki chudy??!!! Pomidory, ogórki pryskane...to nie chemia??? Oj dziewczyny(smutna)(kciuki)(kciuki) A co do pytania, to ja wychodzę z założenia, że dziecko samo wie, ile i czego potrzebuje zjeść(grins)(grins) Nic na siłę... mimo, że ogólnie te 5 mniejszych lub większych posiłków jest zalecane.
mala21
Wędliny nie chcę bo raz nie wiadomo ile leży w sklepie dwa nie wiadomo czym szpikowana, a mięsko mały je to po co wędlina?Sałata należy do tych warzyw które najbardziej chemie wchłaniają, pomidora, rzodkiewkę i inne warzywa dostanie jak będę miała swoje. Wszystkie mamusie w moim otoczeniu podają danonki i jest ok.
corcia
zgadzam sie z @Magdzik musiałabym siebie dziecko zagłodzić na śmierć no i odwodnić(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.