Menu

posiłki 8miesiecznych maluchów

Hej mamusie ? co dajecie jeść swoim 8miesięcznym pociechom? i ile razy w ciagu dnia? Moja Gosia zajada kaszki na sniadanko, zupki ze szłoiczka (lub robione przezemnie) na obiadek,czasem wieczorkiem deserek ze słoiczka. Miedzy czasie przegryzie chrupkiem kukurydzianym,herbatnikiem,biszkoptem,paluszkiem bez soli lub chlebusiem.Czasami popije soczkiem a tak to jeszcze pierś na każde rządanie(czasem 5 a czasem 15 razy na dzień - i w nocy tez ok 1-5razy).

agnieszka87krk
 550  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie posiłki dziecka

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja zaczyna dzien od mleka, pozniej obiadek (słoiczek lub to co sama przyządze) potem deserek lub tez mleko bananowe i potem juz kolacja mleko z kleikiem. W nocy nie je bo przesypia mi cała noc. A je przecietnie co 4 godziny. Oczywiscie tak jak piszecie w miedzy czasie dostanie chrupke kukurydzianą czy biszkopta.
patimama
o 7 kaszka manna, o 11 obiadek, o 15 kaszka na mleku, 19 też kaszka na mleku (wszystko bobovity) w między czasie owoce, biszkopty, chrupki i herbatka;)
KIciula
moj maly je 4 razy dziennie kasze manna lub kaszke kukurydziana na mleku,na obiadek sloiczek zjada chrupki kukurydziane jakies danio lub serek jakis noi w nocy juz mi nie je w ogole tylko pije
StepByStep
7-8 kaszka
11-12 deserek
14-15 zupka
18-19 kaszka
20-21 mleczko

w międzyczasie herbatki, chrupki, biszkopty, brzoskwinka lub pół kromeczki chlebka
agnieszka87krk
z tego co widze to zadna to tej pory juz nie karmi... ja jeszcze tak.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.