Menu

posłuszeństwo

czy wasze dzieci są posłuszne???czy zawsze mają coś do powiedzenia i ne słuchają was,albo że zaraz,albo za chwilę a co do czego nie robią co kazałyście,i odwracają kota ogonem,czy jak poprosićie to od razu robią co mają zrobić!!jestem ciekawa jak jest u was??

smerrfetka
 565  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dziecko wychowanie

Odpowiedzi

KdaPl
mój synuś jest jeszcze za mały aby oceniać czy słucha, czy nie, ale na słowa "nie wolno" reaguje tak jakby nie wolno znaczyło trzeba :D
Tesa
Czasami wydaje mi się że moje dzieci maja problem za słuchem, i też jak powiem że czegoś nie wolno to muszą mi udowodnić że jednak to zrobią.
ODYNIECKA
Te starsze są już na tyle duże, że w miarę słyszą, słuchają i wiedzą, że jeżeli o coś proszę to trzeba zrobić bo wobec nich jestem konsekwentna aż do bólu. mały jest za mały ale jak coś powiem, że trzeba zrobić to biorę go za rękę i robimy razem. Trzeba sobie jakoś radzić.
irekzboralski
u mnie też tak jak u KdPI:)))))))
irekzboralski
miało być KdaPI oczywiście:)))
lolita
Moj 3,5 latek zawsze musi miec ostatnie slowo-dyskutuje bez konca.Ostatnio mial zatkane uszy przez katar i naprawde zle slyszal,bylismy kilka razy u laryngologa,juz jest ok-ale jak co to pozostala mu wymowka.....-a ty nie wiesz,ze ja zle slysze!!!!!Czasami musze sie naprawde wsciekac i powtarzac kilka razy by w koncu przestal dyskutowac i zrobil o co go prosze-a gadula z niego straszny.....
dorga27
hmmm mój 8 latek zawsze ma coś do powiedzenia, więc z tym posłuszeństwem to różnie bywa, zwłaszcza że jest leniuszkiem, a córeczka ma jeszcze nieskończone 7 miesięcy więc ciężko powiedzieć :)Póki co jak na pierwsze miesiące życia rożni się od braciszka jak był w tym wieku, więc kto wie może i z posłuszeństwem będzie inaczej?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.