Menu

Postawili krzyż z... puszek po piwie Lech

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8221613,Postawili_krzyz_z____puszek_po_piwie_Lech.html WIDZIAŁYŚCIE TO ?

domka
 629  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

lech

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Dosłownie maja zgorem.
beatka7623
To wszystko wynika z tego cyrku z pod pałacu prezydenckiego Właśnie to jest osmieszanie dewotów którzy tak zajadle bronią krzyża Przykre ale prawdziwe
beatka7623
Zresztą co tu się dziwić młodym ludziom jak starsi są jeszcze głupsi :/
Agnieshka76
z kogos biorą przykład.
andziabuziak
pojebało ich... (krejzolka)(smiech)(smiech)(krejzolka)(krejzolka)
agaorto
no i dobrze bo z tym krzyżem to już przegięcie... a to przykłucie się do niego to już wogóle - wstyd!!!!!! przepraszam ale inne określenie nie ciśnie mi się na usta jak stare dewoty... niby bronią krzyża ale w jaki sposób??? kurde kiedy Ci ludzie się opamiętają???? Nich dadzą ten krzyż tam gdzie jego miejsce czyli do kościoła... . Takie jest moje zdanie - a co do reklamy - przecież to tylko reklama a może wycofają teraz piwo "lech" ze sprzedaży???? bo godzi w czyjeś uczucia... chore!!!!!
isiorek
a moim zdaniem przegięcie to było na początku jak stanął krzyż pod pałacem, teraz to już mnie nic nie zdziwi,. a reklama lecha powstała długo przed katastrofą więc nie powinni robić halo z tego. robią z kaczyńskiego jakiegoś mesjasza :/ niedługo sekty będą i wyznawcy lechjanizmu. polecam szczególnie ten filmik http://w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1ye/impreza_pod_palacem_prezydenckim
isiorek
prezydenckim jest końcówka linku
natka1nt
Ja pierdo... już chyba wszyscy z nas się śmieją. W dodatku okazuje się, że Kaczyński nie był na zaprzysiężeniu Komorowskiego na prezydenta. Jaja jak berety. Robimy z siebie pośmiewisko i nic więcej.(krejzolka)(krejzolka)
Achcha
Ale ubaw! Sama bym tam powiecowała...(grins)(grins)(grins)(grins) bo co tam się dzieje to już przekracza nie tylko granice dobrego smaku ale i zdrowego rozsądku!
beatka7623
No teraz w wiadomosciach pokazują jakie wychowanie mają posłowie i zwolennicy PiS (zla)(zla)(zla)(zla) Po prostu szkoda słów na takie zachowania (zlosc)

A co do Kaczyńskiego to nawet go rozumiem ale jego popleczników na zaprzysiężeniu już nie Brak wychowania i tyle
beatka7623
A na tą aferę z krzyżem to brak słów (wow)(wow)(wow) To nie jest miejsce krzyża Co ci ludzie wyprawiają to szok (krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.