Menu

pot na raczkach

dzisiaj zauwazylam u Michaelka spocone stopki i dlonie... nie wiem czy to jest normalne i mam pewne obawy. Czy moze ktoras z was miala podobny problem??

mamarybka
 2174  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie pot

Odpowiedzi

Agula80
witaj, a w jakim wieku jest szkrabek? i kiedy siępoci, bo maluchy do pewnego momentu się pocą jedząc i wogle tak jakoś :) bardziej
Mandarinios
dziecku czasem się pocą stópki i rączki w nawet główka szczególnie w trakcie np. karmienia piersią. Jednak jest to też również jeden z objawów krzywicy dlatego dla spokoju lepiej to skonsultować. Często na taką dolegliwość podaje się dziecku wapno i magnez. Moża również użyć środków przeciwko potliwośći ale tylko po konsultacji z lekarzem.
Mandarinios
ważne też żebyś zaobserowała jakie to są momenty kiedy występuje to pocenie się dla lekarza to również istotna informacja.
mamarybka
maly ma 2 miesiace i poci sie zazwyczaj rano
ODYNIECKA
powiedz lekarzowi podczas wizyty kontrolnej, pocenie dłoni i stóp może byc spowodowane niedoborem wit.D ZDRÓWKA
Agula80
hmm, moja pociła się przy karmieniu na maksa :) ale dziewczyny mają rację podpytaj lekarza niech powie ci co wie i zleci badania :)
pozdrawiam
33anna
mój maluszek też się poci, najbardziej przy karmieniu piersią, albo w nocy. Pytałam lekarki bo się tym martwiłam, myślałam, że to jakieś choróbsko, tym bardziej, że pocił się , a ręce i nóżki miał zimne. P.dr powiedziała, że tak dzieci regulują temperaturę ciała. Na wszelki wypadek zaobserwuj maleństwo i zapytaj lekarza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.