Menu

potoweczki

mojemu malemu wskoczyly przez te upaly potoweczki jak sie nie myle ..... i co Wy stosujecie by swoim dziecia je zlikwidowac ????

martus1988
 613  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

domiska
alatan
Magdzik
Alantan Plus(grins)
karolincia
Wczoraj mojej wyskoczyły a dzisiaj już ich nie ma, same znikły.
Magdzik
Alantan Plus tylko do pupci i pituni(smiech) Na ciałku same znikną(grins)
Basia1980
Mój mały też ma w dzień są do rana schodzą. Najlepiej nie przegrzewać ale jak się mieszka na czwartym pietrze i w domu jest 28 stopni to nie da rady(placze) No ale w miare możliwosci staram się nie przegrzewć. Mały jest ubrany tylko w pieluszkę(grins)
Lexi
Basia, u mnie tez jest 28-30 a maly potowek nie lapie. I naprawde lata tylko w luznym t-shirt-cie i pampersie, zadnych skarpetek, czapeczek itp.
JULKA
NIE PRZEGRZEWAĆ I NIE SMAROWAĆ OLIWKĄ BO ONA JESZCZE BARDZIEJ ROZGRZEWA.(kciuki)
Agula80
Dziewczyny dobrze mówią, też poradzę alantan, a np na szyjkę i pod paszki polecam pudru dla dzieci to się tak nie spoci i w miarę sucha skórka tam będzie i mniej brudna :) włąsnie w tych zgięciach paszki szyjka pod kolankami , puder na rączke i w tych miejscach delikatnie posypać.. u mnie się to sprawdzało rok temu jak mała miała 4-6 miechów(w lato) i też mi to poradziła inna mamusia i się zdziwiłam a jak zastosowałam okazało sie idelanym wyjsciem, a np u mojej potóweczki pod papmersikiem wystąpiły to zmieniłam firmę wtedy miałam rossmanowskie i zmeiniłam na happy czasem pieluchy mają dodatki takie ze pupcoa nie oddycha, warto poczytać z czego zrobie są :D
pozdrawiam(aniol)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.