Menu

potówki czy trądzik niemowlęcy ?!

Olivka ma prawą i lewą stronę buźki wysypaną krostkami ..
jak pierwszy raz je zobaczyłam pomyślałam,że to na bank potówki które wyszły od leżenia buźką na boczku jednak ich iloś się powiększyła i zaczynam zastanawiać się czy to nie trądzik niemowlęcy .. przyznam się,że mimo tego że wiem co to jest to nigdy go nie widziałam nawet w książce .. jak myślicie ? wiem,że trudno opisac ich dokładny wygląd ale może podpowiecie jak wyglądają dokładnie potówki i ten trądzik oraz co na to działa :)) .. dodam,że trądzik niemowlecy występuje przez stosowane kosmetyków i że smaruje laleczce buźkę dwoma kremami .. na wyjście krem z faktorem 50 (babydream) a po kąpieli krem pielęgnacyjny (nivea) ..

Nicoletta
 5036  7

Odpowiedzi

Nicoletta
a ja głupia myślałam na początku,że to tylko potówki i nie zaprzestalam smarować krememami i pojawiło się (wiadome ..) jeszcze więcej ..
monikarogalska2
Ja też tak miałam, kąpałam małą w krochmalu i rumianku (choć ten może uczulić), jednak tak szybko jej nie zeszło więc kupiłam olejek w aptece oilatum rewelacja! Już po pierwszym użyciu niesamowita poprawa
Nicoletta
a niech mi ktoś jeszcze powie jak dokładnie robi się ten krochmal..
znalazłam inne pytanie o to i wiem,że mąke rozpuścic w wodzie i dolać do gorącej 1 łyżka na 1l wody ale powiedzcie wlewam tą gorącą wodę z mąką ziemniaczaną do wody do wanienki tak?
Nicoletta
dzięki wam! (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.