Menu

Potrzebna rada-pilne.

Dziewczyny potrzebuje pilnie rady.Muszę dokarmiac swoją 3 tygodniową córkę mieszanką.Kupiłam butelkę ze smoczkiem który ma najmniejszą dziurkę 0+.Mała gdy je z butelki ma momenty że się zakrztusza mlekiem który pije.Kupiłam butelke ze smoczkiem z innej firmy bo myślałam że to coś zmieni ale jest to samo. Nie jest tak za każdym razem ale przeraża mnie to że tak się dzieje,dosłownie aż boję się ją karmic...a muszę dokarmiac z butelki.jak karmię piersią wszystko jest ok. Jakie smoczki (firma,rodzaj?) używałyście dla tak malutkiego dziecka? Proszę doradzcie coś bo zwariuję jak jeszcze raz mi się zachłyśnie...

mateuszowa
 560  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie butelką

Odpowiedzi

NATI
ja uzywalam z aventu butelki i smoczki,smoczek oznaczony 1
Tuptolek
Mój malutki zakrztusił się jak miał 2 tyg. tak, że nie oddychał 3 min., byliśmy później w szpitalu. Też szukałam smoczka. odpadają wszystkie okrągłe z dziurką do przodu. Najlepiej profilowany, z dziurką u góry, wtedy mleko leci najpierw na podniebienie. Teraz też się zachłystuje ( albo refluks, albo kwetie chirurgiczne ), ale smoczek tylko ten.
Ania111990
Ja używałam Canpol babies. Jeśli masz wątpliwości co do butelki smoczka idź i kup w aptece tam ci najlepiej doradza.
jagoda30
nie sugeruj się firmą tylko idź do sklepu i szukaj smoczka z najmniejszą dziurką,to raz,a drugi smoczek powinien mieć odpowietrznik,my mieliśmy nuka bodaj,powietrze na bieżąco płynęło do butelki.W piersi nie tworzy się podciśnienie, ani próżnia tak jak w butli, mała przestaje ssać i nie leci,a z butelki tak i pewnie dla tego się krztusi.
piasekpustyni
avent, choć też się krztusił ale już w późniejszym wieku
mateuszowa
ale czemu te dzieci się tak krztuszą?
Tuptolek
nie wiem co raz więcej kzrtuszeń, alergii, naprawdę, dociekam czy ma to jakiś związek z tabletkami na podtrzymanie ciąży
mateuszowa
hmm ja takowych nie brałam
Tuptolek dzięki raz jeszcze
Tuptolek
acha bo ostatnio co się pytam mam co mają takie zmartwienia to się potwierdzało, proszę bardzo (kwiatek)
syla
Ja kupiłam Tommee Tippee,a miałam też butelkę Dr Browns
Pacholec
a jak mialam zwykla butelke karmilam jak mial 2tyg i nie bylo problemu
KlaudynaK
moje dzieciaki były zachłanne i świetnie sprawdziły się butelki i smoczki canpol - te zwykłe żółte, podstawowe stare smoczki zawijane do góry, od malutkiego A - faktycznie jak jedna mama napisała, dziurka jest tak zrobiona, że mleko najpierw leci na podniebienie, a potem dalej.
Madzika
butelka butelką a smoczek smoczkiem każde dziecko jest inne , spróbuj karmić dziecko z butelki w bardziej pionowej pozycji tak radziła pediatra.
Lwiczka
Ja kupiłam takie smoczki dla wczesniaków i karmiłam bardziej w pionie. Mały miał skłonności do zakrztuszań i z czasem to się unormowało.Ale to co przeszłam to moje:/
amalka
Tylko i wyłącznie Tommee Tippee (kciuki) Dopóki mleko w piersiach nie zanikło, karmiłam naprzemiennie. Smoczki są anatomiczne (kciuki)
Ada3610
obejrzyj smoczki nuka
anulka2281
Używałam od początku smoczków firmy AVENT. Córcia wystartowała od smoczka z numerem 2. Ze smoczka nr 1 nie chciała jeść.
dorotasyga84
Ja używalam butelek i smoczkow dr. Brown.. Polecam.. To butelki antykolkowe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.