Menu

Potrzebuje natchnienia ;)

Musze na zajecia z prawa opracować jakiś temat z naszej Konstytucji i no właśnie nie mam pojęcia na jaki się zdecydować,macie jakiś pomysł??

madusia
 504  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

temat konstytucja

Odpowiedzi

Beki
O kurka, to masz wybór.. ale chodzi o tematy rozdziałów?
madusia
wlasnie mam wybrac sobie szczegolowo hmm..nie wiem jak to nazwac "podtemat"..troche mam "maly" wybor i nie mam pojecia co wybrac;/
Beki
osz.. aż musiałam sobie przypomnieć dzięki google.. hmm ciężko faktycznie... coś polukam (grins) może natchnę (kwiatek)
madusia
Beki wujek Google zawsze pomoze :) z gory dzieki za natchnienie (prezent)
Beki
Pamiętam na studiach ( nie prawniczych, tylko stos. międzynarodowe ) najbardziej można było się "wypowiedzieć" o rozdziale II.. ale tak szczegółowo.. hmm może obowiązki [art. 82 i dalej itd], w jaki sposób ludzie je łamią i nie przestrzegają? Np.: troska o dobro wspólne.. i wierność RP.. emigracje?
(kwiatek)
MiJa
(grins) Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym(grins) Może o tym??(grins)
MiJa
(krejzolka) Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń(zla)(zla)(zla) ciekawe....
Beki
No co chcesz MiJa.. w konstytucji wszakże napisano.. (kwiatek) szkoda że to się ma nijak do rzeczywistości..
(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.