Menu

"Potrzebuję wsparcia duchowego"

4 lutego mój najmłodszy będzie miał wkładane dreny do uszu w Kajetanach.Chciałam się zapytać czy któraś z mam przechodzila już to chciałam się dowiedzieć wszystkiego na ten temat i...

agnieszka01
 694  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko odzywianie choroby

Odpowiedzi

korek221
Hej(kwiatek)
Mojej siostry synek jak był malutki (3 latka) to miał zakładany dren do uszka.Stale chorował , wiecznie miał zapalenie ucha i w końcu mu się do tego uszka ropa dostała i tylko tak mogli mu ją sciągnąć...lekarz mówił , że gdyby to zastawili, to ta ropa by w końcu "skamieniała" i małemu groziła głuchota ...na szczęście drenikiem wszystko spłynęło - zakładają drenik w narkozie - przynajmniej mojemu siostrzeńcowi tak założyli.
Wszystko będzie DOBRZE(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Trzymam kciuki i dużo zdrówka dla synusia życzę(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Iwona1977
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
ADAMSKA98
tak @korek221 ma racje wszystko bedzie dobrze lekarz na pewno ci dokladnie wytlumaczy
JUSTYS
(prezent) wszystko będzie dobrze(prezent)
ewita132
(awve) Musi być dobrze, nie ma innej opcji!!
Basia88r
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
NATI
duzo zdrowka dla synka (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
monilajsa
dużo zdróweczka(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ninuka
(awve)
Ninuka
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ninuka
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
xkasiulax
Wszystkiego dobrego,zdrówka przede wszystkim (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
jadiemus
Będzie dobrze, myśl pozytywnie. DUŻO ZDRÓWKA(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
monikas342
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Achcha
Mój syn miał przebijaną błonę bębenkową podczas operacji usuwania migdałów i wszystko jest ok. Będzie wszystko w porządku!
Kayah
Moja kochana,
moje dziecko nie, ale ja miałam 3 razy operowane uszy w Kajetanach. Operował mnie prof. Skarżyński. Wszystko jest w jak najlepszym porządku i gdyby nie one to dziś jeździłabym na wózku inwalidzkim. Instytut jest fantastyczny, lekarze i pielęgniarki bardzo życzliwi. Z tego co tam widziałam to operują tam nawet bardzo malutkie dzieciaczki i wszystko jest w porządku. Jeśli kiedykolwiek mój syn miałby (tfu, tfu, tfu) trafić gdzieś z uszami to byłoby to tylko w Kajetanach!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.