Menu

potworna zbrodnia :(

http://www.fakt.pl/Potworna-rodzinna-zbrodnia-w-lodzi-Ojciec-zabil-synka-a-potem-,artykuly,144327,1.html ....... po przeczytaniu tego artykułu tak siedzę i sie zastanawiam dla czego sie tak dzieje ze cierpią bezbronne i niczemu winne dzieci ...

karolcia514
 629  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina dziecka śmierć

Odpowiedzi

Panterka
Dzieje się tak dlatego, że po świecie chodzą psychopaci, którzy z różnych powodów wyżywają się na tych, którzy są za słabi, żeby zareagować..

Poza tym uważam, że kary w tym poje***ym kraju są zbyt niskie... Powinni wprowadzić karę śmierci, a zamiast sadzać zwyrodnialców w więzieniach powinni ich zsyłać do kamieniołomów... Pierdo**ę taki kraj, w którym muszę utrzymywać sk****la, który zabił maleńkie dziecko... Niech zdechnie przy ciężkich robotach, robiąc coś dla dobra ludzkości...

Tyle w temacie...
Zana
100% zgadzam się z Panterka .... a my jeszcze na tych gnoi w pierdlach podatki płacimy ... nie mówiąc o tym że żarcie mają lepsze niż w szpitalach !!!!
amalka
@Panterko ten akurat się "po wszystkim" powiesił...

Tak czytałam komentarze pod artykułem opisującym tę tragedię i głos mi się na głowie jeżył (zla) Debilne teksty, że to wina rządu, że to protest przeciw ACTA... Czy naprawdę taka znieczulica, czy społeczeństwo mamy tak ograniczone... (pout)

Domyślam się, że chłopiec stanął w obronie kobiet... Tak czy inaczej szkoda dziecka... Jakim trzeba być zwyrodnialcem by zaszlachtować syna?! (placze)(placze)(placze)
natuuusia19
zgadzam sie w 1000000% z panterka... zaje*** takiego...
piasekpustyni
Z jednej strony każdy jest oburzony bestialstwem "ojca", a z drugiej wiele kobiet robi to samo albo i gorszą rzecz abortując swoje dzieciunio(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) Wracając do tematu.... potwór, a nie ojciec (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) niewinny Aniołek niech odpoczywa w pokoju.
domka
Żal że w moim mieście dzieją się takie rzeczy (placze)
kasiaczek
domka masz racje:)
Panterka
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zabil-synka-i-polamal-nogi-4-latce-zrobil-to-z-zemsty,wid,14214790,wiadomosc.html?ticaid=5dd7e

nieco inna wersja tej tragedii.. (placze) Biedne dzieci...
Panterka
http://infobot.pl/r/23G8
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.