Menu

Powiedzieć czy nie?

Cześć Mamusie. Wczoraj dowiedziałam się że mąż mojej dobrej znajomej ją zdradza. Powiedziała mi o tym jego koleżanka z pracy, on nie wie że ja ją znam więc się nawet nie domyśla że ktoś o tym wie. Oni ogólnie wyglądają na dość udane małżeństwo, mają córkę (8 lat) i syna (6 lat). Ona często do mnie przychodzi i nie wiem jak ja jej spojrzę w oczy wiedząc o tym, ale też nie chcę się wtrącać w czyjeś życie. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Renatka2019
 649  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Partnerstwo i Rodzina dylemat zdrada

Odpowiedzi

Renatka2019
Nie zdradza ją z tą koleżanką, ona dowiedziała się od tej "kochanki" jego.
Renatka2019
Macie dziewczyny rację. Lepiej się nie wtrącać. Dziękuje kochane.
emiliab
Nie wiesz tego z pierwszej ręki, tylko z przekazu. Tylko Ty na tym źle wyjdziesz.
Ewa22
Ja też myśle że nie powinnaś mówić koleżance o tym, dowiedziałaś się od kogoś nie wiesz tego na 100% a pożniej może się to obrócić przeciwko Tobie mimo tego że chciałaś dobrze.
xkasiulax
oczywiście nie mów,ja miałam podobna sytuacje z tym,że widziałam chłopaka koleżanki z inną dziewczyną w parku,daaaleko od naszego miejsca zamieszkania jak ściskali i namiętnie całowali się na kocyku,i co powiedziałam jej odrazu było że kłamię,ona obraziła się na mnie na maxa oni się pogodzili,A ja zostałam winna straciłam koleżankę teraz wiem że mogłam milczeć,zarzuca mi ze chciałam popsuć ich związek(krejzolka) masakraaa!!!!
Magdzik
Ja bym siedziała cicho. Ewentualnie z nim porozmawiałabym, że wiem o jego romansie i niech coś z tym zrobi, jeśli nie chce, żebym powiedziała jego żonie...
desdemonka
przemilczałabym tę sprawę poniewaz zazwyczaj takie "donoszące'osoby najgorzej na tym wszystkim wychodzą
Tosia
skad wiesz, ze Twoja kolezanka ma racje?... jezlie nie masz potwierdzonych informacji... czyli "sama nie widzialam na wlasne oczy"... nie wychylaj sie... bo wlozysz kij w mrowisko.. a zdrada moze sie okazac zwykla plotka Twojej kolezanki...
koza54
ja tez z doswiadczenia wiem, ze lepiej sie nie mieszac...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.