Menu

Powiększenie biustu

Oczywiście nie chodzi mi o pójście pod nóż do chirurga kochane haha, tylko tak naturalnie, może jakieś kremy czy coś?

MariaMagdalena1
 265  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport biust

Odpowiedzi

jagoda30
cud
żadne ćwiczenia nie pogogą,bo rozwijają tylko mięśnie a nie tkankę.
Beki
Musisz masować.
Prawą pierś do zewnątrz, a lewą do wewnątrz, nie odwrotnie bo biust się zmniejszy..
jagoda30
@beki, a nie będą się powiększały tylko w prawą stronę?(grins)
renata29
Naprawdę wierzysz,że jakiś krem jest w stanie powiększyć biust?
LaMandragora
Powiekszanie przy pomocy chemii... tfu... kremu... o! na jedno wychodzi... (smiech) to naturalne?

Lepiej pogimnastykowac sie, zadbac, zeby piersi byly ladne i jedrne. Takie male bywaja wtedy ladniejsze, niz wielkie i rozlazle.
Zreszta faceci czesto tych wielkich wlasnie nie lubia. Wola takie nienajwieksze a jedrne.
clyde22
Lepiej pokochać i wyeksponować to, co się ma... Będzie zdrowiej i lepiej. Chyba szczęście nie jest wprost proporcjonalne do rozmiaru piersi?... (pokoj)
MamaMateuszka
ja kiedyś piłam koziradkę, do kupienia w sklepach zielarskich. Podobno daje efekty po dłuższym stosowaniu ale niestety nie wiem na pewno bo była tak wstrętna że wypiłam tylko dwa razy... (smiech)
Beatka9316
Piersi naturalnie nie da się powiększyć. Jedynie są balsamy do ujędrnienia piersi są takie które na prawdę działają. Ale nazwy niestety nie pamiętam.
A co do biustu to duży w cale nie jest fajny bynajmniej dla mnie. Później z czasem jak u każdej kobiety biust staje się mniej jędrny i zaczyna obwisać jeśli są duże piersi to nie wygląda to ładnie. A małe piersi nawet za bardzo nie będą miały jak obwisnąć.
Najlepiej jest po prostu zaakceptować to jaki ma się biust. Przed ciążą w ogóle go nie miałam nawet jak bym stanika nie założyła to nikt by tego pewnie nie zauważył. Jednym słowem w ogóle nie wiedziałam jak to jest mieć biust. Zaakceptowałam to bo nie miałam innego wyjścia. Nie czułam się gorsza, że mam tak małe piersi, że ich w ogóle nie widać. Po ciąży mam biust i w końcu wiem jak to jest bo prawię dwa rozmiary więcej jest widoczne. Wiadomo jestem zadowolona ale gdybym go nie miała też bym nie płakała :).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.