Menu

powody do dumy :)

witam jak wiadomo każda z nas jest dumna z naszych kochanych maluszków ale czy jest coś z czego najbardziej jesteście z nich dumne ??(kwiatek)(kwiatek)

karolcia514
 707  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dziecko

Odpowiedzi

izkalepszy
no oczywiście z wielu rzeczy jestem dumna ale najbardziej z tego że moja prawie 3-latka mówi dziękuję, proszę i przepraszam prawie za każdym razem kiedy wymaga tego sytuacja,nie uczyłam jej tego jakoś specjalnie widocznie mam bardzo kulturalne dziecko(kciuki)
babooshka
Ja się nie będę rozpisywać o tym co moje dziecko pomimo niespełna 3 lat umie (a czego również jeszcze nie bo ma opory) ale najbardziej wzruszyłam się jej DOBRYM sercem.Otóż w tym tyg.powiedziała do mnie bym dała jej ręcznik papierowy i gdy to zrobiłam wzięła go w swoje małe rączki i otarła mi łzy...a kolejnego dnia powiedziała: "mamo, nie bój się jestem przy Tobie"(grins)
tlolek
a ja jestem b.dumna z Kuby że potrafi się dzielić (zabawkami, słodyczami), jest b.otwarty do innych.a najbardziej jestem dumna z tego jak cudownie zaakceptował swoją małą siostrzyczkę, że co dzień rano całuje ją w główkę a jak płacze to trzyma ją za rączkę i mówi "ciiii"
tlolek
aaa i z tego że nie boi się starszych osób- zawsze da buziaka swojej prababci czy cioci która już także swoje lata ma(kwiatek)
karolcia514
ja jestem dumna z mojej wiktorii ze umie się ładnie bawić z dziećmi ze nie wyrywa im zabawek i ich nie bije ,dzielić tez się potrafi z innymi ale najbardziej jestem dumna ze ona jest z nami i ze w nosi w nasze życie tyle radości (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
katarzynka2404
O tak,mój Szymek ma rok,a potrafi chodzić juz po 8 miesiącu poszedł,ma 10zębów:)których używa gryząc nas(glodna)(smiech) ,mówi,tańczy,rozumie każde polecenie,daje buzi na prośbę,tyli się,robi "cacy",kopie piłkę,układa klocki,pięknie sie bawi z dziećmi,dzieli się,samodzielnie je,pije z kubka niekapka,wchodzi i schodzi sam z łóżka,po schodach,daje tacie kapcie jak wraca z pracy,,,,ROZPIERA MNIE TAKA DUMA,ŻE ŁEZKA SIĘ W OKU KRĘCI I TO CZĘSTO,jest jeszcze masę rzeczy,które mogłabym wymieniać,i bardzo dziękuję,że mogę się z WAMI tym wszystkim podzielić(prezent)(prezent)(prezent)(grins) :)
Panterka
My jesteśmy dumni praktycznie ze wszystkiego... Naprawdę dużo by wymieniać.. każde osiągnięcie Julki to dla nas powód do dumy.. Jest mądra, inteligentna, szybko się uczy nowych rzeczy, potrafi się podzielić ostatnim ciastkiem ze wszystkimi, gdy są u niej koleżanki to jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby wzięła coś do jedzenia tylko dla siebie, zawsze prosi o kilka porcji:) potrafi dzielić się zabawkami, zawsze i wszystkim mówi "dzień dobry", "do widzenia", "dziękuję", jak jest taka potrzeba to przeprosi, zamiast mówić "daj", mówi "poproszę".. Jest wrażliwa na krzywdę innych (choć ma dopiero niespełna 4latka), jest po prostu najukochańszym dzieckiem pod słońcem...
Majaaaaaa0000
ja JESTEM DUMNA Z CÓRKI Z WIELU POWODÓW , ale najbardziej z tego ze tak szybko nauczyła się robić siusiu na nocnik...


Koleżanki synek bał się zjechać naj większej zjeżdżalni na festynie,a moja córka zjechała i cieszyła się bardzo! I wchodziła kilko krotnie i zjeżdżała:)


Jestem dumna też , ze mówi Proszę mamo, Kuje mamo (dziekuje) ...Pomaga mi zmywać , jest chętna do wszystkiego i co najważniejsze zawsze ma uśmiech na twarzy ,gdy kładzie się spać i gdy wstaje...


(prezent)
Niegrzeczna
Ja jeszcze nie mogę być dumna z tych rzeczy co większość. Ja jestm dumna z małego nawet jak wypije butelkę i zaśnie bez problemu, jak się sam przewraca z lewego boczku na prawy, z tego jak się uśmiecha i daje mi tym małym geścikiem tyle radości. Jestem dumna z tego że jest :)
jolla30
ja jestem dumna ogólnie ze wszystkiego co robi mój syn,że ładnie mówi,ze szybko zaczoł wołac na nocnik,że jest bardzo sprytny,ze nie boi sie nowych sytuacji,że mówi prosze dziekuje i przepraszam,ze umie sie cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy...dużo jest tego
Beatka2010
Ja jestem dumna że mam taką śliczną córeczkę,która ślicznie mówi,w kontaktach z rówieśnikami jest bardzo grzeczna,nie bije i potrafi się dzielić.Zawsze mówi proszę,dziękuję i do widzenia i w ogóle jest takim malutkim odbiciem mnie samej choć mam nadzieję że będzie inną osobą.
daryjka87poznan
Ze dosc szybko zalapała ze siusiu sie robi na nocniczek i ze sama nauczyła sie spac w swoim pokoju.
natuuusia19
jestem dumna z wiki za wszystkie jej osiagniecia:):) nawet te najmniejsze i moze dla innym nieistotne...
ausa
JESTEM DUMNA Z MOJEGO SYNECZKA I TYLE!!!!!!!!
jadiemus
Dziewczyny jesteście cudowne!! poryczałam się jak bóbr jak przeczytałam wszystkie wasze komentarze. Oprócz tego że jesteście dumne z waszych dzieciaczków bądźcie też dumne z siebie, że jesteście takie wrażliwe i tak kochacie bezwzględnie wsze szkraby. To zaszczyt przebywać w gronie takich Mama jak Wy:)) jesteście pięknym wzorem dla co poniektórych mam które nie umieją docenić co maja. Ja też oczywiście jestem dumna z mojego Syna za wszystko, za to że jest z nami i nadaje naszemu życiu sens.
ADAMSKA98
dumna jestem z młodszego że potrafi sam się ubrać,umyć,na nocnik usiąść , podzielić się obojętnie co ma z innymi ,

starszy ostatnio miło mnie zaskakuje duże tego jest opiekuje się młodszym mimo że wcześniej tego nie robił ,do gości odzywa się z szacunkiem do mnie też ,
joana1983
Jestem niepełnosprawna, mam niesprawną prawą rękę i pomimo to moa 10 miesięczna coreczka jakby rozumie to i pomaga mi kiedy muszę zdjąć ją z krzesełka do karmienia albo z nocnika, lub kiedy muszę ją po prostu wziąć na ręce to chwyta się mnie mocno za szyję tymi swoimi malutkimi rączkami i dzięki temu jest mi łatwiej ją podnieść. Oprócz tego jestem dumna, że jest inteligentna i szybko się uczy. Na nocnik załatwia się za każdym razem kiedy ją na nim posadzę Moja mała ukochana córeczka:) (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.