Menu

Powody do kłótni

W każdym, nawet idealnym związku zdarzają się kłótnie. Co jest zwykle powodem tych kłótni? Czy wystarczy byle błahostka, żeby rozpętać burzę, czy też kłótnie w waszym związku zdarzają się z powodu poważnych rzeczy? Czy wystarczy nieumyty kubek po kawie, ręcznik rzucony na łóżko, czy też kilka godzin spędzonych przed komputerem, czy też staracie się nie robić afery z powodu drobiazgów? Co jest najczęstszym powodem kłótni w waszych związkach.

Ania
 1769  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina kłótnia partnerstwo rodzina

Odpowiedzi

amalka
Nie cierpię się kłócić i unikam sytuacji konfliktowych. Czasem wolę wyjść z pokoju, odetchnąć, wyciszyć się... Oboje z mężem mamy wybuchowy temperament i oczywiście scysje się zdarzają- jak w każdym chyba małżeństwie. Nie potrafimy się na siebie długo gniewać i zawsze któreś podejdzie, przeprosi, przytuli... Ja zwykle wypłakuję oczy a mąż patrząc na to mięknie :)
daryjka87poznan
Ja tak jak Bestyjka :)
Dzis ogladałam Dziendobry TVN i mowili ze w roku 312 dni przecietna para sie kłoci. Jakos u mnie jest tego o wiele mniej. ;)
Iwona21
U nas wystarczy błahostka, ale nie mamy cichych dni zawsze powiemy sobie co nam na sercu leży i po godzince gadamy dalej normalnie. Przy większej sprawie siadamy i rozwiązujemy problem ostatnio było tak 10 lat temu a te małe kłótnie oczyszczają tylko atmosferę przecież jesteśmy dwójką różnych ludzi myślących inaczej o różnych sprawach no i jesteśmy tylko tymi ludźmi:)
natuuusia19
ja tez nei lubie sie klucic;/ cos okropnego... ale czasem, jak nie wyjasnimy sobie wszystkich sraw podczas klutni to po pewnym czasie wystarczy ten przyslowiowy kubek po kawie zeby rozpental sie tajfun:) ale na szczescie zaraz nam przechodzi hehe:) a godzenie jest naprawde super:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.