Menu

Powracający katar i kaszel ...

Moja córcia 5 lat, miała zapalenie oskrzeli, brała antybiotyk oczywiście, a zaczeło się niewinnie od kataru i kaszlu. Zapalenie oskrzeli wyleczone, ale katar powraca co jakiś czas od 2,5 miesiąca no i pokaszliwanie trochę. Wydaje mi się,że może układ odpornościowy został nadszarpnięty przez antybiotyk.. Jak wzmocnić, witaminy wiadomo...?

johanna
 824  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem katar u dziecka

Odpowiedzi

Nena
A może macie wilgoć w domu lub grzyv
johanna
hmm mieliśmy w łazience odrobinę, ale pozbyłam się grzyba, wymieniliśmy cały sufit w łazience z rok temu. A tak teraz wietrze cały czas całe mieszkanie..
Nena
Na ścianie? Albo corcia ma uczulenie na kurz i roztocza? Może warto w tym kierunku pójść?
Ucielo mi część.
karolincia
A może winna jest alergia na coś
johanna
Mała miała testy alergiczne.. i nie ma alergii :) chociaż nigdy nie wiadomo z tymi alergiami, lekarz też mi mówił, że może suche powietrze w domu.
MamaMateuszka
U nas też na testach nic nie wyszło a pojechaliśmy na jakieś takie szarlataństwo i wyszedł kurz, roztocza, pokrzywę i jakieś grzyby które siedzą w doniczkach z kwiatkami. Odczuliliśmy się też szarlatańsko ale podziałało, mamy spokój wreszcie. Nasza pani doktor nas wyśmiała ale może się śmiać, widzę, że to działa a chyba o to chodzi. Zaszkodzić mu nie zaszkodziłam bo to metoda bez leków i bez żadnej inwazji.
karolincia
Nam też jedne testy nic nie wykazały a alergia jednak jest
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.