Menu

powrot do domu nastolatka

Witam, mam pytanie do mam nastolatków. O której godz powinien wracać do domu 14 latek i 17 latek (mam synów w tym wieku) O której godz nastolatki powinny być w lozku? Może banalne ale chłopcy wciąż sie o to wyklocaja

desdemonka
 721  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat nastolatek wychowanie

Odpowiedzi

kama86
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
14 lat do 20 ,17 lat do 21
lola86
Gdy miałam 16 to wracała ok 23 w tygodniu . Moja praktyka trwała do 20.30 więc zanim dojechałam . Ale tak to wychodziłam na jak długo chciałam i gdzie chciała . Tylko musiała o tym poinformować i trzeba sie było trzymać tego że, jak powiedziałam że będę o 2 w nocy to jestem najpóźniej 1.55 bo inaczej było piekło . Ale w wieku 17 zarabialiśmy razem z chłopakiem (obecnym mężem ) na siebie i swoje życie mieszkaliśmy razem . Teraz dopiero widzę jak tych ludzi to przerażało . Stukali się w czoło z niedowierzaniem co te dzieci robią . Teraz jak widzę że te dziewczyny siedzą do ran w parkach , to mi się słabo robi . Chyba się starzeje , nie wiem o której kto powinien wracać przeciętny nastolatek . Każdy ma swoje kryteria , ale nie chciał bym żeby moje dziecko w przyszłości włóczyło się po nocach .
tlolek
za czasów SP musiałam być w domu o 18 w weekendy o 19
Mając 17-18l na tygodniu nigdzie nie wychodziłam a w weekendy o godz. 21 już musiałam być w domu. Raz się spóźniłam o 15minut (jeszcze zadzwoniłam do domu że się spóźnię o te 15minut)-Tato zrobił mi taki kipisz że zapamiętałam sobie to porządnie.
po północy do domu wracałam dopiero w wieku 22l.
amalka
Do 16ego roku życia- punkt 20:00 w domu (tydzień) / 21:00 (sobota) Później już miałam większy luzik. Często weekendy spędzałam u koleżanek/ u chłopaka.
andziabuziak
moi rodzice punkt 20 w domu jako 15latka a jak sie spóźniłam na drugi dzień miałam być godzine wcześniej majac juz 17 lat 21.00 ale mając 18. mialam być o 22.00 pokazac sie i powiedzieć o której będę móiwlam o 1 w nocy wiec miałam wrucic o 1 spóxnilam sie wiec szlaban o 23 max w domu na tydzień dostawałam . mimo pelno letności wiedziałam że trzeba być fer bo jednak byłam na utrzymaniu rodziców a co mi szkodzilo wpasc na chwile pokazac sie powiedzieć jestem żyję ide bedę o 1-2 ?! chyba że dyskoteka to już odrazu mówiłam ze jadę o 21 i wracam do godziny 3ciej
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.