Menu

powrót do pracy

zrezygnowałam z pracy przed urodzeniem małego, nie miałam wyjścia niestety bo miałam zlecenie no a teraz odkąd mały skończył rok szukam pracy, pojawiały się różne oferty, ale to były jakieś tam plany a teraz mały ma 18 mcy no i pojawiła się konkretna propozycja, jutro się okaże. Więc jak praca już jest tak blisko to zaczynam się bać no i nie chcę za bardzo rozstawać się z małym. Jeśli mnie przyjmą to owszem podejmę tą pracę bo z jednej pensji, wiadomo, że ciężko. Ale jednak mam opory, nie pracowałam nigdzie 2 lata więc jak się odnajdę a po drugie trochę obawiam się zostawić małego z teściami. Niby nic do nich nie mam, teściowa jest bardzo w porządku (teściu to już inna bajka) i nie raz zostawała z małym ale to było czasem pare godzin. Z jednej strony wiem, że sobie poradzi ale z druiej... Czy wy też miałyście takie mieszane uczucia??

MamaMateuszka
 625  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse powrót do pracy

Odpowiedzi

Iwona1977
jezeli mowisz ze ufasz tesciowej to sie nie zastanawiaj,wiem ze bedzie ciezko zostawic dziecko ,ale pomysl ze poprawisz wasza sytuacje finansowa i moze nawet bedzie cie stac kupic dla dziecka cos nowego nie myslac czy starczy ci pieniedzy do konca miesiaca ...
moput
Świetnie Cię rozumiem, z nami mieszka moja mama więc wiedziała jak opiekować się dzieciakami ale jak musiałam iść do pracy to bałam się ich zostawić... Już 4 msc minęły a ja nadal martwię się co dzień czy ona robi wszystko jak trzeba... Ale bez pracy ciężko a maluchy rosną i za chwilkę już nie będą potrzebowały tyle opieki. Powodzenia jutro! :))
WELONKA
mnie 8 marca tez czeka powrót do pracy tez mam opory ale nie czy dziecko zostawic z tesciami bo tutaj nie mam żadnych oporów tylko boje sie o siebie 3 lata miałam przerwe i już to spedza mi sen z powiek ale co mi tam trzeba wrócic bo najgorzej jest sie zasiedziec (spi)(grins)
mammma
ech, każdy przez to przechodzi. powodzenia (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
joka26
Ja z radością wróciłam po 1,5roku do pracy.Dominika poszła do niani, ja do pracy na 6godz.
Ty zostawiasz dziecko z rodziną więc sytuacja powinna być dla Ciebie bardziej komfortowa.
I nie dajmy się zawriować, przez ten czas kiedy my byłyśmy w dziecmi w domu nie dokonała się rewolucja i każda za nas może wócić do dawnych obowiązków w pracy lub podjąć nowe wyzwania.
Ja całkowicie zmieniłam branżę po powrocie do pracy (miałam 34lat) i daję radę. Każdy da radę - trzeba tylko mu dać szansę!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.