Menu

Powrót do pracy

Czy wróciłyście po ciąży do pracy? Czy mimo tego że wasze dzieci są już dość duże nadal zajmujecie się domem?

carla1978
 668  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca zajmowanie się domem powrót do pracy

Odpowiedzi

justa
Ja jestem pracującą mamą. Ale nie tak szybko poszłam do pracy po porodzie- mój synek miał wówczas ponad rok i zostawał z babcią. Teraz jest już 'duży' i chodzi do przedszkola. Na początku nie jest łatwo rozstać się z dzieckiem na kilka godzin ale z czasem obie strony się do tego przyzwyczajają i jest lepiej. Teraz nie ma z tym żadnego problemu- ja jestem zadowolona, że syn ma kolegów i koleżanki w przedszkolu. Przynajmniej wiem, że miło spędza czas, gdy ja pracuję :)
PaniMisiowa
Mam podobnie- nie wyobrażam sobie mnie w roli Pani Domu, która od rana do wieczora zajmuje się sprzątaniem, gotowaniem, praniem, dziećmi...itd. Zdecydowanie jestem za 'pracującą mamą'.
panidomu
A ja zostałam w domu - mąż wyjechał za pracą do Anglii ale przyjeżdża tak co dwa miesiące a ja z Krzysiem siedzę w domu, bo możemy sobie na to spokojnie pozwolić. I jestem przeszczęśliwa. Nie ma dla mnie na świecie większego szczęścia niż spędzać całe dnie z dzieckiem, sledzić jego postępy! Za nic na świecie nie chciałabym niczego ominąć! Nie wyobrażam sobie co by było jakby ominęło mnie pierwsze mama, albo pierwsze kroczki! Mam nadzieję, że będe mogła być z nim jak najdłużej!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.