Menu

powrot do pracy a opieka nad dzieckiem

Mamusie, po jakim czasie wrocilyscie (o ile) do pracy po porodzie?
Jak rozwiazalyscie problem opieki nad Waszymi maluszkami?

Mi pozostalo jeszcze tylko 3 miesiace w domu i coraz bardziej mnie serce sciska, jak pomysle, ze mam komus zostawic moje sloneczko pod opieka... (to taka mala przylepuszka, wszedzie ze mna...)

elinka
 707  4

Odpowiedzi

margie
hehe a ja po 15 miesiącach przerwy wracam do pracy w poniedziałek.
mala ma 13 miesięcy i chodzi do żłobka-na szczęście zaadoptowała się dość dobrze, tyle że teraz jest ze mną w domu bo się zaczęło katarzysko na oskrzela przerzucać...
bardziej boję się łączenia pracy z obowiązkami domowymi i nie wiem jak ja nad tym zapanuje ale...trzeba wierzyć że będzie dobrze!!
Anis
Ja wróciłam do pracy po 3,5 roku ale nie do tej co pracowałam przed ciążą bo tam miałam za daleko a i małego nie miałabym z kim zostawić Znalazłam sobie inną 10km od domku a synek został pod dobrą opieką babci czyli mojej mamy (aniol)
karolinkar
ja wrocilam jak maly mial 3 miesiace,zajmuje sie nim mama moja,potem niania bedzie,ja mam niestety dla niego czas tylko wieczorkiem i w weekendy,szczerze mowiac padnieta jestem,dni w pracy wieczorem maly,gotowanie itd,wstawanie w nocy,strasznie ciezko,ale nie wyobrazam sobie siedzenia w domku i bycia na utrzymaniu meza,niestety taki mam juz charakter
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.