Menu

Powrót do pracy czy opieka nad dzieckiem?

Dziewczyny...wiem,że nie podejmiecie za mnie decyzji, ale może przynajmniej powiecie, co Wy byście zrobiły na moim miejscu.Synek ma ponad 4 miesiące, skończył mi się urlop macierzyński, teraz jestem na zaległym urlopie.Jak wykorzystam cały urlop zaległy i bieżący to bym musiała iść do pracy za ok 3 miesiące.I teraz mam problem, nie ma kto zaopiekować się małym, babcie pracują, nie mam zaufanej osoby, a jak nie wrócę teraz do pracy to pewnie moje,,dobre"stanowisko już będzie przeznaczone komu innemu.Hmmmmmm i jaką podjąć decyzję?

Iwet28
 623  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie praca dom dziecko

Odpowiedzi

motyl
podpisuje sie pod jednym i drugim,szkoda przegapic najpiekniejsze lata malenstwa i tego jak poznaje swiat,ale jesli dzieki pracy sie spelniasz i jestes szczesliwa to powinnas isc,bo szczesliwa i zadowolona mama to dobra mama.
mysia
Ja odpowiem Ci na wlasnym przykladze,wrocilam do pracy choc tylko na trzy dni w tyg i ZALUJE niestety nie cofne juz czasu wiec staram sie ten wolne chwile jak nawiecej spedzac z corcia.Ale to jest moje zdanie
syla
ja zaczełam pracować 3 miesiące temu i jak bym miała możliwość poszła bym szybciej do pracy ale dopiero teraz Emilka została przyjęta do żłobka ma prawie2,5 roku a w żłobku jest bardzo szczęśliwa jeszcze jej dobże nie rozbiore a już leci do dzieci ale początki były bardzo trudne aż serce z żalu pękalo powodzenia i nie marnuj szansy jak masz co z dzieckiem zrobić chodzi mi o opiekę nad nim
Iwet28
Coraz bardziej uświadamiam sobie, że raczej dobrą podejmę jutro decyzję.Dziewczyny dziękuję Wam serdecznie za wsparcie.
Iwet28
Więc idę na urlop wychowawczy :-)
Iwet28
...szkoda mi zostawiać maluszka...chwile spędzone z nim to piękne chwile -)
Maria25
No dokładnie. Ja zostałam w domu. Była to decyzja moja i męża, choć od niedawna mam chęć wrócić do pracy. Ale poczekam aż córeczka pójdzie do przedszkola :)
AGAO30
Ja miałam podobną sytucje wybrałam urlop wychowawczy (3 lata) i wcale tego nie żaluje. Codziennie widze jak zmienia się moje dziecko, jakie postepy robi w nauce itp. Idąc do pracy wiele się traci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.