Menu

powrót do przedszkola po chorobie

dziewczyny mój synek miał przerwę w uczęszczaniu do przedszkola bo był chory i jutro juz ma iśc ale strasznie płacze ze nie chce isc.we wrzesniu nie było takiego problemu jak teraz.miała któras podobnie.jak go przekonac zeby nie płakał.strasznie mi go szkoda?

JUSTYNA300511
 666  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak przedszkole dziecko

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
ja też tak miałam, bo mój Kuba bardzo dużo chorował, był przeważnie 3 dni w przedszkolu, a reszte w domu i za każdym razem płacz. Ale płakał tylko do 1 dnia, potem już nie chciał wracać do domu(grins) jeśli masz taką możliwość, to puść go jutro tylko na parę godz. np zabierz po obiadku. Na pewno jak zobaczy kolegów, jak zajmie się zabawą to płacz przejdzie ... i chyba nic więcej na to nie poradzisz (kwiatek) pojutrze już będzie lepiej(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JUSTYNA300511
on we wrzesniu tak nie płakał jak szedł pierwszy raz.strasznie mi go szkoda chodzi smutny i prosi mnie zeby tylko jutro nie musiał isc.nawet go juz przekupuje ze dostanie jakąś niespodzianke jak nie bedzie plakał i raczej nic nie dziala.na szczescie to mąż go jutro bedzie prowadził rano jutro bo ja bym chyba plakała razem z nim.
kaisaa4
oczywiscie ze tak mialam :) ale mowilam jak to przeciez fajnie jest ze w domu sie nudzi a tam maja tyle fajnych zajec, jak ja lubilam chodzic do przedszkola :) i corka poszla troszke marudzac choc 2 miesiace spedzila w domu. musisz zaprowadzic mimo placzu bo potem juz tak bedzie robil wiedzac ze mama jednak zostawi go w domu :)
Achcha
Opowiadałam, że pewnie wszyscy się stęsknli i się zastanawiają gdzie on był. Mówiłam, że będzie mógł opowiedzieć kolegom co fajnego robił lub oglądał w czasie nieobecności. Pytałam czy chce zobaczyć najlepszego kolegę, pobawić się z nim. To go zachęcało!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.