Menu

Powrót męża

Mam do was takie pytanie jak byście postąpiły na takim miejscu?Od mojej koleżanki odszedł mąż do innej kobiety już miał składać pozew do sądu a wczoraj się dowiedziałam że on wrócił do niej 3 miesiące to trwało gdy odszedł.I co byście zrobiły na jej miejscu przebaczyłybyście mu czy nie Ona mu wybaczyła.

dorotx
 593  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

powrót

Odpowiedzi

KlaudynaK
ja to raczej jestem z tych pamiętliwych... taka kochana jak Twoja koleżanka na pewno bym nie była...
mamaMaksa
o matko ale beznadzieja! z poprzednią kobietą mu nie wyszło i wrócił do żonki to jakiś absurd! ja bym nigdy nie wybaczyła!(zlosc)
piasekpustyni
o ratunku! chyba można wybaczyć, ale nigdy się nie zapomni i nie zaufa do końca. trudno powiedzieć co by się zrobiło w takiej sytuacji bo dopóki coś nas nie spotka to nie wiemy jak się zachowamy... znam podobną sytuację, ale zawsze są różne okoliczności i trudno debatować na ten temat jak mało szczegółów się zna...
olciae
raczej bym nie wybaczyla,nacieszyl sie jakas lafirynda 3 mies.a teraz mu sie znudzila to wiedzial gdzie przyjsc(zla)(zla)(zla) nigdy bym nie wybaczyla chlopu tego (zlosc)(zlosc)(zlosc) SKRESLILABYM GO OD RAZU JAK PRZEKROCZYLBY PROG I ODSZEDL
kasia17
nie wybaczyła mu przeszlam to ja wybaczyłam i co zdradzil po nownie (smutna)(smutna)(smutna)
Niki300
Ja powiedziała bym wracaj tam skąd przyszedłes w moim zyciu nie ma miejsca dla zdrady to nie hotel a znikniecie na 3 miesiace to nie wyjazd sluzbowy (zla)
clyde22
J.w. Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono... Trzeba by się zmierzyć osobiście ze sprawą... Teoretycznie nie ma szans na powrót.
dorotx
Właśnie jestem tego samego zdania co wy można wybaczyć ale na jak dłógo czy to się znów nie powtórzy?Puki mu się znów nie znudzi.
Pineczka
W życiu bym nie wybaczyła(zlosc)
daryjka87poznan
Nigdy w zyciu. Ja bym wywaliła na zbity pysk!!!!
joka26
a ja bym się zastanowiła, nie mówię TAK albo NIE.
korek221
nie ma takiej opcji(zlosc) jak zdradził raz to może zdradzić i drugi , a ja jestem barrrrdzo pamiętliwa...
Ewa0528
Nie wiem co bym zrobiła gdybym była w takiej sytuacji , tez tak mysle jak inne net mamy zdradziłes to spadaj, ale czy tak bym postąpiła gdyby to dotyczyło mnie.....
Dorotka
naprawdę nie nam to oceniać nie znając sytuacji .....ale ja osobiscie nigdy bym nie wybaczyła jestem pamietliwa i tyle nie mogłabym z nim normalnie zyć funkcjonować i wogóle.... zawsze by wracała do mnie ta myśl(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.