Menu

Powrotu z emigracji

Tyle się mówi o powrotach z emigracji, a powiem wam, że znam mnóstwo ludzi (w tym mojego prawie ex męża) którzy wyjechali za groszem i nie wyrażają chęci powrotu. Już sobie poukładali życie za granicą, ich dzieci chodzą tam do szkół i jest dobrze jak jest. No i status wyższy. Czy myślicie, że naprawdę zaleje nas fala powrotów czy raczej nie? Zresztą tu też jest wiele mam zza granicy – dziewczyny powiedzcie, czy wyjeżdżając planowałyście wracać i się zmieniło, czy może już się nastawiałyście na to, że będziecie tam już na stałe, a może wracacie??

panidomu
 601  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca powrót emigracja

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie zamierzam wracac... przynajmniej na razie. Moje zycie toczy sie juz tu w Niemczech... Moje i mojej rodziny. A w Polsce musialabym wiele rzeczy zaczynac zupelnie od nowa... Na razie mi sie to nie widzi.
ania77
Ja takze nie zamierzam wracac. Tak jak Kasia juz napisala, moje zycie toczy sie tutaj. Mam meza Chorwata, synka ktory jest tu juz w przedszkolu. Oboje mamy prace i naszych najblizszych tutaj. Czasami fajnie by bylo zeby cala rodzina byla niedaleko. Ale to tez wielokrotnie prowadzi do problemow rodzinnych, ktorych tu nie mamy. Ale mowiac szczeze teskne od czasu do czasu za Polska. Jest to moja ojczyzna i zawsze ja bedzie. Dlatego chetnie przyjezdzam na pare dni do Polski.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.