Menu

Pozbycie sie szerszeni

Dziewczyny jak pozbyc sie szerszeni?? Bo sa u nas w murze. Straz sie tym jeszcze zajmuje?? a jak nie to kto??

Juli
 1553  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród szerszenie

Odpowiedzi

emila2606
zgłoś to do straży, powinni się tym zająć
aniol
tak tylko i wylacznie dzwonisz do nich i musza przyjechac na wezwanie tego samego dnia zazwyczaj robia to w ciagu paru godzin i kaza wam wysjc z budynku i biora specjany wor i likwiduja paskodztwa ..u nas byly na dzialce i tez przyjechali .i nic nieplacisz to ich obowiazek bo szerszenie sa najbardziej niebespieczne dwa ukaszenia moga skonczyc sie smiercia .uwazajcie . i szybko za telefon z samego rana .
StepByStep
A to ciekawe @anioł... u nas płaci się za środki, których używają, średnio ok. 50 zł, ale fakt, tylko straż może w tym pomóc, powodzenia
aniol
tak ? czyli kazde miasto ma swoje przepisy u nas nic nieplacilismy a balismy sie bo dzialka jest niezamieszkala i tez sadzilismy ze nam wystawia rachunek a tu nic powiedzieli ze to ich obowiazek .
katarzynka2404
straż pożarna,,,(telefon)(telefon)(telefon)(grins)
Kasik34
Tylko straz ale rzeczywiscie gdzies ostatnio czytalam ze za taka akcje trzeba zaplacic :(
lola86
u nas 80zł gdy jest to strasz zawodowa , a bezpłatnie gdy ochotnicza tylko trzeba na nich trafić ale dzwoń jak naj szybciej .
xkasiulax
jestem za strazą,pożarną przyjadą,u nas była plaga os,pszczół nie wiem,ale przyjechali i swoimi sposobami pozbyli się ich.....(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.