Menu

Pozbywanie się starych ubrań

Jak to jest u was z pozbywaniem się starych ubrań? Mi to przychodzi naprawdę z trudem – mam dużo rzeczy, których nie założyłam np. od trzech lat, ale mam do nich najzwyczajniej wielki sentyment i nie umiem się ich pozbyć :( Sama się na siebie złoszczę, bo miejsca w szafei coraz mniej...

Marlena
 669  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

odzież garderoba

Odpowiedzi

paula80
Ja nie mam z tym problemów – większość ubrań daję mojej dalszej kuzynce – nie przelewa się im i rzadko sobie może pozwolić na coś nowego. Zawsze bardzo się cieszy z ubrań po mnie – więc jakoś łatwiej mi to przychodzi – wiem, że ona na tym skorzysta.
ivka
Też mam z tym problem – w niektóre rzeczy się nawet już nie mieszczę, ale jakoś mam nadzieję, że może kiedyś...
kosia
To u mnie ja z tym nie mam problemów – ma je natomiast mój mąż – w dalszym ciągu ma szafę pełna koszul i garniturów sprzed prawie 20 lat!! Masakra i nie mogę go przekonać że na nic mu one nie będą potrzebne!
jolks28
Ja nie mam problemu – jak czegoś nie noszę dłuższy czas to znaczy, że mogę się bez tego obejść. I już.
kasia13_archiwum
Sortuje regularnie ubranka. Te, ktorych dluzej niz ok. 2 sezony nie nosze, z roznych wzgledow, czy to nie pasuja, czy tez niby sie podobaja, ale jakos trudno wybrac moment, aby je zalozyc i w koncu leza odlogiem, sortuje i w koncu wynosze do kontenera na odziez.
Jakos nie miewam sentymentu do ubran. A lubie zakupy, wiec z radoscia kupuje nowe ciuchy.
kasia13_archiwum
Dokladnie, jezeli cos w miare fajnego jest, to daje mojej siostrze. Mamy mniej wiecej ta sama figure (ubrania w tym samym rozmiarze) wiec sie cieszy.
AnnaZZ
Ja też mam sentyment do swoich ubrań i ostatnio przeglądałam szafę to mam ich o dużo za dużo. Teraz trafiła mi się niesamowita okazja ich pozbycia bo właśnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki, więc zmuszona zostałam do ich dokładnego przejrzenia i niepotrzebne wrzucić do kontenera na odzież może się jeszcze komuś się przydadzą.
KdaPl
Ja raczej bez trudu pozbywam się ubrań w których nie chodzę, wrzucam je do kontenera na odzież. Wyjątkiem są ubranka po synku, może się jeszcze przydadzą, a są praktycznie w idealnym stanie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.