Menu

Pożegnanie z wózkiem

Jak długo wasze pociechy poruszały się środkiem transportu na czterech kołach zanim zaczęły już tylko i wyłącznie korzystać z własnych nóżek? Czy zaczęło się to w momencie, kiedy dziecko przestało mieć na to ochotę, czy może jeszcze przez jakiś czas dla własnej wygody korzystałaś z wózka? Opowiedz nam kiedy nadszedł ten moment, w którym twoja pociecha zmieniła się w samodzielnego piechura.

Ania
 1416  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie chodzenie spacer dziecko wózek

Odpowiedzi

Nula139
Syn rozstał sie z wózkiem mając dwa latka,starsza córka miała około trzech lat kiedy przestała jeździć w wózku,najmłodsza ma roczek i oczywiste jest że jeszcze korzysta,jak długo jeszcze?Zobaczymy:)
moniczka
Mój synek ma niecałe 2 latka i juz mi nie chce siedziec we wóżku wczoraj sam przeszedl taki kawał i do wózka nie ale na zakupy jeszcze bedziemy brac
JUSTYS
jak miał 15 miesięcy pożegnaliśmy wózek niestety.Ciżko mi było bo nie mogłam iść na dłuższy spacer bo trzeba było go nieść jak nogi bolały za chiny ludowe nie chciał siedzieć w wózku płakał piszczał uciekał przez barierkę:((
annabok77
Mój syn ma 2,5 lat i używamy wózka tylko na długie dystanse....latem to praktycznie wcale nie był używany.Myśle że na wiosnę całkowicie pożegnamy wózek.
darzenka
moja corka jak tylko zaczela chodzic to w wozku nie chciala jezdzic czyli okolo 13 miesieca . od tej pory wozek lezy w piwnicy.
lolita
Starszy jezdzil w wozku do 2,5,ale to na jakies dluzsze spacery lub zakupy.Natomiast mlodszy ma 14 miesiecy-jeszcze jest wozony ale czasem utrzymac go w wozku to prawdziwa meka
emiliab
Mój synek ma 22 m-ce i zdaje się, że już zrobił wózkowi papa. Nie chce w nim siedzieć, nawet w czasie jazdy z niego wyłazi.
Brygidka82
Moj maly mężczyzna pożegnał się z wózkiem jak miał ok 26 miesięcy, przynajmniej nie musialam wózka znosic z 4 piętra i znosic.Lubi dużo chodzic więc pozwalamy sobie na dłuższe spacery:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.