Menu

Pozew o alimenty i o rozdow

czesc .
Pytanie moje dotyczy rozwodu i alimentow. Macie moze jakies wzory jak dobrze napisac te pozwy ? wiem ze na necie sa ale jakos wolalabym inne :) z gory dziekuje :)

Maryla
 283  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli rozdow

Odpowiedzi

oli28
myślę ,że najlepszym sposobem było by udanie się do adwokata,który napisze pozew.Pomoże Ci również z pozwem o alimenty.Pozna twoją historię i w sposób profesjonalny Ci pomoże.
Maryla
no tak ale adwokat kosztuje i to nie malo....
Anemona
czasem przy gminach czy innych ośrodkach są radcy prawni którzy radzą za darmo.
jagoda30
w większości gmin są radcy,w wybrane dni tyg pomagają za darmo.
Beatka2010
.... i teraz weż chodz dziewczyno,pytaj się i szukaj igły w stogu siana...... niestety nie pomogę Ci bo nie mam takich wzorów ani żadnych fajnych linków do stron. Mam nadzieję że jakoś sobie poradzisz,powodzenia :-)
oli28
tak jak napisały dziewczyny są radcy prawni za darmo,poza tym w większości ośrodkach pomocy społecznej powinna przyjmować tak osoba.Powodzenia
kama86
Szukaj pomocy w MOPS-ie tam jest adwokat za darmo..Zycze Powodzenia:-)
misiaczek1
Je3śli chodzi o alimenty to pozew pisał mi adwokat z Ośrodka Pomocy Rodzinie. Bezpłatna porada i bezpłatne napisany pozew. A jeśli chodzi o rozwód to jeszcze nie składałam ale ten adwokat powiedział, że jak się zdecyduję to też mi go napisze.Nie pisał w nim nic takiego (chodzi o alimenty) tylko ile łożył na dziecko i czy utrzymywał kontakt z dzieckiem. Powiedział, ze nie rozpisuje się bo sama wszystko powiem na rozprawie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.