Menu

poziom bHCG

Cześć Dziewczyny.
Na forum jestem pierwszy raz. Oczywiście chciałabym się do Was zwrócić z pytaniem - chodzi o test hcg. Od niedawna zaczęłam się interesować terminami wykonywania różnych rodzajów testów ciążowych, o czułości testów moczowych itp, nie czuję się pewnie, zatem proszę o wyrozumiałość.
Jestem w 24dc, wczoraj zrobiłam badanie krwi na poziom hormonu hcg - wyszedł negatywny. Być może zrobiłam go za wcześnie, a być może nie jestem w ciąży. Wiem, że testy z krwi dają 100% wynik. W sierpniu odstawiłam tabletki, więc to drugi prawdziwy cykl bez tabletek. Odczułam owulację 13 i 14 dc, bóle podbrzusza. Kochaliśmy się 12, 13 i 15dc (w okolicach owulacji) więc z tego co przeczytałam, myślałam że szanse mamy duże.
Dlatego proszę o Wasze zdanie. Oczywiście poczekam spokojnie do @, pytanie tylko, czy na spokojnie czy z myślą, żeby się nie zjawił .
Pozdrawiam Was serdecznie.

hausia
 715  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka poziom badanie krwi bhcg

Odpowiedzi

Anemona
a spóźnia Ci sie okres?
hausia
Nie, jeszcze 4 dni.
Przez przypadek trafiłam do NetMamy, spojrzałam na kalendarz owulacyjny. Teraz analizując go pomyślałam, że mamy duże szanse.(przyjmując 1.09 za pierwszy dzień @ i cykle 28 owulację wskazuje na 15dc. Ja czułam ją 13 i 14dc, więc lekkie przesunięcie było)
Czytałam także o indywidualnym dla każdej kobiety czasie zagnieżdżania i czasie zapładniania - więc mam nadzieję, że test po prostu zrobiłam za wcześnie i będę z nadzieją czekać na nie-nadejście@
hausia
Chyba, że rzeczywiście bHCG jest w moim przypadku wiarygodny, zatem będziemy próbować dalej.
Anemona
myślę ze za wcześnie zrobiłaś odczekaj tydzień i wtedy zrob, nie kazdemu udaje sie za pierwszym razem ale powodzenia (awve) trzymam kciuki(grins)
anulaw
jeśli brałaś wcześniej tabletki to masz duże szanse po odstawieniu tabletek jajniki mają zwiększoną aktywność, tak twierdzi mój ginekolog.Spokojnie poczekaj może być jeszcze za wcześnie na test.
hausia
Dziękuję Wam - bardzo tego pragnę, więc nakarmiłam się różnymi artykułami o testach cudownie wykrywających wczesne ciąże.

Prawda jest taka - że ile kobiet, tyle przypadków - jest to nasza indywidualna sprawa, a tylko dla potrzeb nauki ujęta w jakieś konkretne ramy. Natura w swoim czasie sama pokaże.

Człowiek niby taki świadomy, a sam sobie rozczarowanie serwuje.

Odezwę się niebawem i dam znać, co u mnie.
Anemona
bedziemy czekac
anulaw
ok czekamy
hausia
Witajcie,
wczoraj rano zrobiłam test - z wynikiem negatywnym niestety. Do planowanej miesiączki pozostały mi rzekomo dwa dni. Rzekomo, bo przyszła niespodziewanie wcz wieczorem.. rozumiem, że to naturalna reakcja po odstawieniu tabletek.
Postanowiłam więc nic nie liczyć, nie planować, bo bo 2 tyg niecierpliwości, przeczytaniu kilku forów i przypisaniu sobie 3/4 objawów wczesnej ciąży, zafundowałam sobie rozczarowanie.
Chciałam jedynie zapytać o naturalną "pomoc". Wiesiołek?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.