Menu

Późna owulacja, ciąża i puste jajo płodowe

Zaraz zwariuję! Doradźcie coś. Sprawa wygląda tak: Ostatni okres 01.09. Cykle baaaardzo nieregularne co 35 czasem 40 dni. Różnie to bywało. Pierwszy test zrobiony w okolicach 01.10- negatywny. Drugi w ostatni piątek - pozytywny. Wtorek wizyta u gina - puste jajo płodowe, według ostatniego okresu wyliczył, że to 10-11 tydzień przy czym założył, że cykl trwał 28 dni. Usg wskazuje na 5-6 tydzień. Zszokowana nie powiedziałam mu o pierwszym negatywnym teście. Moje pytanie, czy jeśli jest błąd w obliczeniach co do wieku ciąży z terminu ostatniego okresu a właściwy jest z usg 5-6 tydzień to czy powinien być już widoczny zarodek czy nie. Dostałam skierowanie do szpitala i wiem, że jak tam pójdę to z miejsca potraktują mnie zabiegiem, a nie chcę później myśleć co by było gdyby. Czy zrobić bete hcg jutro i pojutrze, jak będzie wzrastać to dobrze i wtedy za parę dni odwiedzić drugi raz gina innego, prywatnie by powtórzyć usg. Ten u którego byłam miał sprzęt średni (przychodnia nfz). Wiem, że może być różnie, raz już poroniłam.

stokrotka79
 392  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

emikacpi
Dobrze myślisz , zrób beta hcg dwa dni pod rząd i będziesz spokojna , trzymam kciuki żeby się udało :) powodzenia (kwiatek)
stokrotka79
Jestem już po jednym badaniu hcg, po południu wynik. Jutro lub w sobotę pójdę jeszcze raz. Jak się okaże, że spada to wszystko jasne. Dwie kreski na teście były dużym zaskoczeniem bo nie łatwo zajść mi w ciążę, ale diagnoza lekarza zwaliła mnie z nóg. (placze)
amalka
Mało to "pustych" pęcherzyków chodzi po świecie? Mało to "cyst" i "torbieli" po kilku miesiącach powitało świat głośnym wrzaskiem? (grins) Nawet mojej cudownej siostrzenicy miało na świecie nie być, bo siostrze aborcję zalecano (bo przecież i tak nie donosi) Nie można, po prostu nie można opierać się na jednej opinii.

TRZYMAM KCIUKI za bociana. Jeśli nawet nie teraz, to wkrótce.
stokrotka79
Niestety czasem jest tak, że ,,tonący brzytwy się chwyta". Wróciłam do domu, jestem już po zabiegu.
amalka
Przykro mi... (pout) Następnym razem się uda. Zobaczysz (prezent)
Trzymajcie się (glaskac)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.