Menu

Pozwalasz swojemu dziecku w weekend kłaść się spać później niż zwykle?

Sen i dzieci to nie zawsze łatwy temat. Istnieje też przynajmniej kilka teorii na to, jak najlepiej zapewnić dziecku odpowiednią dawkę snu. Jedni rodzice konsekwentnie, również w weekend, kładą swoje dzieci do łóżek o stałej, wcześniej ustalonej godzinie. Inni z kolei pozwalają maluchom pobawić się nieco dłużej w dni wolne od szkoły. A jak to jest w Twojej rodzinie? Pozwalasz dziecku w dni wolne później położyć się spać?

Moje dzieci chodzą spać

NetMamaTeam Team
 871  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem sen dziecko

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Konsekwentnie kładę o tej samej porze każdego dnia , niezależnie czy to weekend , czy nie.
karolcia514
Moje dziecię codziennie chodzi o tej samej godzinie spać i nie ważne czy jest to weekend czy zwykły dzień .
iwona1985
Moje dzieci idą codziennie spać o tej samej porze nieważne czy to weekend czy zwykły dzień.
goskapolak
Oczywiście,że pozwalam iść później spać w weekend.Z reguły córka zaprasza na noc przyjaciółkę alb idzie do niej na piżama party więc głupotą byłoby żądać by szła spać o tej porze co zwykle.
Moje dziecko nie jest już takim maluchem więc to nie ja decyduję o której zaśnie lecz ona sama.J a ewentualnie mogę kazać iść do łóżka.
LaMandragora
Owszem, czasem moga pojsc pozniej spac. Nie ma az takiego rygoru, ale ogolnie granica jest taka, ze o 20-ej maja byc w lozkach. Chwile potrwa zanim zasna.
renata29
Pozwalam kłaść się później.Zwykle jest tak,że jak w piątek siedzi dłużej to w sobotę pada nawet wcześniej niż w tygodniu,bo w domu już raczej nie śpi w dzień i po całym dniu szaleństw pada zmęczony :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.