Menu

Praca

Czujecie się doceniane w pracy? Ja pracuję w jednym zakładzie już kupę lat i jakoś nieszczególnie czuję się doceniona. Bardziej jak mebel. Żadnej motywacji – nic. Ciekawa jestem jak was motywują w pracy?!

Alb22
 778  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca motywacja

Odpowiedzi

kosia
to u mnie nie jest tak źle – w zasadzie panuje miła atmosfera, często słyszę „co my byśmy bez ciebie zrobili” - niby niewiele, ale dla mnie to bardzo dużo znaczy. Poza tym dostajemy premie uznaniowe. I bądź co bądź to motywuje do pracy.
Rouge
Różnie to bywa. W zasadzie zależy to od humoru szefowej. Raz jest do rany przyłóż, a raz szkoda gadać. Czy docenia... no czasami docenia i umie podzekować. Ale to też nie jest to czego oczekuję. Uważam, że sama bez nas wszystkich nie doszła by do niczego – więc trochę powinna się inaczej zachowywać. Ale lubię moją pracę więc mówi się trudno. Może to taki typ człowieka po prostu. Może nie powie, a zdaje sobie z tego sprawę.
asli
U nas docenia się pracowników. Najlepiej pracujący w danym miesiącu, dostaja premie i to spore – czasami 100% wypłaty więc jest o co walczyć.
Pixelka
System motywacyjny u mojego męża również nie istnieje. Ale zarobki są takie, że w zasadzie nie można narzekać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.