Menu

praca

może to pytanie jest naiwne ale czy znacie jakiś sposób żeby zarabiać w domu np. przez internet? albo jakieś chałupnictwo żeby można było przy dziecku pracować? nie mam możliwości iść do pracy, bo nie mam co zrobić z dzieckiem, w mojej miejscowości nie ma żłobka a do miasta do żłobka mi go nie przyjmą, na opiekunkę w żadnym wypadku mnie nie stać, babcie jeszcze pracują, a pilnie potrzebuję iść do pracy... jak może zarabiać mama z małym dzieckiem?
wiem że to naiwne ale nie śmiać mi się z pytania proszę(grins)
jeśli ktośmoże mi pomóc lub doradzić to byłabym wdzięczna(kwiatek)

Kubusiowa
 807  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

Iwona1977
sprobuj w drukarniach , ja tak znalazlam prace chalupnicza sklejam ksiazeczki do nabozenstwa, skladam pudelka na bombonierki komunijne..praca nie latwa i jak kazda chalupnicza placona od sztuki.. kokosow nie zarobie przy trojce dzieci ale tak 400-450 zalezy od czasu ,czasem mniej czasem wiecej ,raz udalo mi sie 530 wyciagnac(grins)
Kubusiowa
@Haneymieszkam na obrzeżąch miasta na wsi i nie bardzo jest na takie opiekowanie się popyt, miałam plan tak robić jak mieliśmy się przeprowadzić do miasta bo w ciąży pracowałam jako opiekunka ale nie wyszło niestety
Kubusiowa
dzięki za ostrzeżenie(kwiatek) ja sama nie wiem od czego zacząć, jak wpisałam chałupnictwo to mi wyskoczyło mnóstwo stron z ofertami szkoleń, jakieś wpłaty właśnie itp ciężko jest odróżnić naciągane od prawdziwych bo w tych ogłoszeniach nic nie pisze tylko że można łatwo w domu zarobić a to mi się raczej nie wydaje prawdziwe... a innych w sumie nie ma... a przecież gdyby było to takie proste zarabianie kroci to każdy by tak robił sama nie wiem jak jeszcze szukać..
Lwiczka
A może sprzedaż na allero(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.