Menu

praca

witam tak z czystej ciekawości pytam kim jesteście z zawodu i czy podoba sie wam wasza praca ?? ja z zawodu jestem fryzjerka i aktualnie nie pracuje gdyż zajmuje się domem i wychowaniem córci ale od przyszłego roku planuje to zmienić postanowilam ze oddam corcie do przedszkola a sama bede szukla pracy (kwiatek)(kwiatek)

karolcia514
 1251  30

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

monique25
gastronom (nigdy nie pracowałam w zawodzie i nie będę)
manikiurzystka (kosmetyka paznokcia ) pracowałam kilka miesięcy w zawodzie potem po domach (teraz b.rzadko jak ktoś ze znajomych chce to wtedy )
specjalista do spraw marketingu i reklamy (bez doświadczenia nie kręci mnie to wcale )
obecnie jestem na urlopie :D a pracuje jako barmanka oraz przy organizacji i obsłudze przyjęć
Juli1303
Fryzjer i nauczyciel- kocham to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
agnieszka79
Jestem za zawodu technik handlowiec.Pracuję jako sprzedawca w sklepie wielobranżowym.Ogólnie lubię swoja pracę,lubię kontakt z innymi ludźmi,ale też narzekam.
mamapati
fryzjer-lubie swój zawód ale obecnie pracuje w hurtowni kosmetyczno fryzjerskiej i to tez bardzo lubie
tlolek
z zawodu- ekonomista, nie pracowałam nigdy w zawodzie (chociaż staż odbywałam w UW przy funduszach unijnych)
żeby opłacić studia hobbistycznie zajęłam się tipsami i przez wiele lat (do ur.Kuby) byla to moja kochana praca i za tym mi się tęskni teraz jak jestem w domu z dziećmi
Jolcia24mb
Z wykształcenia Technik sług kosmetycznych ale zawsze ciągnęło mnie do handlu reklamy [mam gadane po mamusi (grins)]
Pracuje w sklepie mięsnym lubię ta prace ale teraz jestem na L4 oczekuje maleństwa (kwiatek)(grins)
maja1482
z wykształcenia jestem dziennikarką i nauczycielką... pracowałam trochę i w jednym i w drugim zawodzie i w paru innych też... obecnie bliższy jest mi ten drugi z wyuczonych, a to ze względu na większą ilość wolnego czasu, który mogłabym spędzać z moimi dziećmi...niestety nauczycieli j. polskiego w mojej okolicy nikt nie potrzebuje... chyba przekwalifikuję się za jakiś czas...
stokrotka30
Analityk chemiczny z zawodu-baaardzo to kochałam,ale nie dane było mi pracować w zawodzie:( ,za to teraz razem z mężem mamy swoją działalność i pracuję jednocześnie jako;kierowniczka,sekretarka,sprzątaczka,menagerka,i... opiekunka do dziecka,bo młody ,,pracuje" ze mną(grins)
Nula139
Z zawodu jestem ekonomistą,pracowałam jako referent d/s sprzedaży,samodzielna księgowa,pracownik ochrony,ekspedientka,dorabiałam sobie także szyjąc dla firmy Lesta.
Obecnie nie pracuję,rozglądam się za pracą w swoim zawodzie.
aga28
Z wykształcenia nauczyciel jezyka polskiego, ale nie było mi dane pracowac w zawodzie. zanim pojawił sie na swiecie moj synek pracowałam w roznych dziedzinach i miejscach, a teraz jestem w domku i to jest moja praca. szkoda ze nie płacą:)
amalka
Pracownik socjalny ale to był błąd... Jestem za słaba psychicznie i niemal każdego dnia wracałam do domu płacząc (placze) Tyle otarłam dziecięcych łez, wysłuchałam tylu historii, oglądałam tyle siniaków... Wstyd mi było czasem, że jestem człowiekiem... Gdy ponownie będę mogła podjąć pracę zawodową, skłonię się raczej ku mojej drugiej profesji- skończyłam liceum krawieckie. Myślę o własnej działalności.
monka21m
nauczyciel angielskiego i przedszkolanka jedniczesnie kocham to robic, a bez moich przedszkolakow nie wyobrazam sobie zycia
daryjka87poznan
Cukiernik ale juz nie chce pracowac w zawodzie.
koza54
Zawodu nie mam, jestem tylko po kursie fryzjerskim. Póki co nie pracowałam jako fryzjerka ale właśnie w tym kierunku zamierzam szukać pracy chociażby jako pomoc na początku, bo jeszcze potrzebuję przeszkolenia.
moput
Z zawodu pedagog ale pracowałam jako sprzedawca a ostatnio jako sekretarka szkolna (to już całkiem blisko zawodu ;)). W dniu dzisiejszym właśnie kończy mi się umowa i czekam na werdykt co dalej... Marzy mi się prywatny biznes ale na razie są to dalekie marzenia... Może jak zostanę bezrobotna to ruszę wreszcie by coś skombinować.
piasekpustyni
pedagog rodzinny, pracownik socjalny - bezrobotna(placze)
zajmuję się w domciu naszym kilkumiesięcznym Synkiem (prezent)
moniczek
z zawodu - sprzedawca - wierna profesji od ponad 20 lat (grins) teraz z wyboru gospodyni domowa na urlopie wychowawczym - a dorabiam sobie będąc konsultanką kosmetyczną (kciuki)
Iwona1977
Technik ekonomista pracowalam w UM trzy lata, po urodzeniu dzieci pracowalam w reklamie, jako sprzedawca a nawet jako kontoler jakosci w zakladzie wyrobow czekoladowych (grins) potem troche chalupniczo
jolla30
kucharz kelner:) obecnie na urlopie wychowawczym
MamaMaya
nauczyciel angielskiego - na razie nie pracuje zawodowo jedynie dorywczo udzielam korepetycji i bardzo to lubie, strasznie chcialabym pracowac w szkole ale o taka prace cholernie cięzko (pout) tak poza tym niesamowicie pociaga mnie fryzjerstwo żałuję że nie zrobiłam sobie zaocznie jakiejś szkoły fryzjerskiej ale może jeszcze sie skuszę na takową (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.