Menu

Praca, a 6 miesięczne dziecko?

Hej dziewczęta ile miały wasze pociechy jak wróciłyście do pracy? Mnie szykuje się awans, ale musiałabym wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, no może bym odwlekła z 2 miesiące... Z jednej srony jest to dla mnie szansa, ale szkoda mi dzidzi, nie wiem co robić(smutna)(smutna)(smutna)

monikarogalska2
 780  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca dziecko

Odpowiedzi

Nikolka
moja niunia ma 6 miesiecy,a ja juz pracuje od ponad miesiaca,załozyłam sobie swoj mały biznesik i uwazam ze nie ma nic gorszego niz siedzenie w domu...oczywiscie kazdy ma inne podejscie,ale ja stałabym się zgorzkniałą i niedowartosciowana kobietą
Matina
Ja też wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim. Czyli jak miała niespełna pół roku i nie żałuję. Dziś ma 2,5 roczku, wie, że mamusia idzie do pracy, ale wróci.
mammma
ja nie wróciłam. ale to w zasadzie nie był do końca mój wybór. sytauacja w pracy mnie do tego zmusiła.
Agnieshka76
Kurcze dobre pytanie. Ja będę musiała pójść do pracy we wrześniu:(((( Wcale mi się to nie podoba. Jak sobie pomyśle co mnie ominie to płakać mi się chce :((((
alinagj1o2
Kuba miał 6 miesięcy ,Bartek rok więcej.Byli u babci .Nie żałuje,fakt czasami było ciężko.Z obcą osobą,nianią bym ich nie zostawiła,ale z moją mamą wiedziałam że im jest dobrze .
irekzboralski
mój miał prawie roczek...wróciłam do pracy bo musiałam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.